treader

wt 09 cze, 2020

Doświadczony nauczyciel muzyki oferuje skuteczne lekcje gry na instrumentach klawiszowych, przez internet.
Po ustaleniu poziomu umiejętności i potrzeb ucznia, wysyłam lekcję w postaci wiadomości mailowej, wraz z załącznikami (zapisy nutowe, filmy instruktażowe), a po kilku dniach ćwiczeń uczeń odsyła swoje wykonanie zadanych ćwiczeń lub utworów. Przesłane wykonania są przeze mnie omawiane i opiniowane, oraz przygotowuję następną lekcję z konkretnymi zadaniami do wykonania.
Taki sposób komunikowania się między uczniem i nauczycielem przynosi dużo lepsze rezultaty niż np. lekcje przez Skype, choć zajmuje więcej czasu i wymaga od nauczyciela więcej pracy. 
Serdecznie zapraszam do nauki osoby w średnim wieku i starsze, dla których ten sposób odbywania lekcji może być mniej stresujący oraz wygodniejszy.
Koszt nauki to 180,- zł. miesięcznie, za cztery lekcje (jedna lekcja w tygodniu). Wstępny kontakt, udzielenie wyczerpujących informacji i przesłanie pierwszych materiałów edukacyjnych jest darmowe.
Zapraszam do kontaktu mailowego na adres: g.gibki1961@gmail.com oraz do odwiedzenia mojego bloga: keyboard-nauka.blogspot

Wróć do „Szukam nauczyciela / Udzielę lekcji”