bajbukaj
Posty: 1
Rejestracja: wt 26 lis, 2013

wt 26 lis, 2013

Witam!

Chciałbym sprzedać taki oto fortepian, chyba wiedeński. Chciałbym usłyszeć jakieś opinie na jego temat, jakąś wycenę(realną oczywiście), a może ktoś się nawet skusi na ten piękny instrument :P

Krótki opis:

Fortepian był kiedyś "dumą" w jakimś dworze, najcenniejszą rzeczą jaką mieli właściciele (oprócz samej posiadłości rzecz jasna). Po wejściu Sowietów do Polski (którzy podczas pobytu w dworku grali na nim dość ostro) trafił do miasta.


Tutaj zdjęcia:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Fortepian gra, lecz nie wszystkie klawisze działają no i jest oczywiście rozstrojony. Liczę na szybką sprzedaż bo fortepian marnieje a tak to ktoś by się nim zajął zważając na jego bogatą historię której całą nie było dane mi poznać.

MuzycznaAnna
Posty: 16
Rejestracja: pt 31 sie, 2018

pt 31 sie, 2018

Czy orientuje się Pani, czy doporwadzenie takiego fortepianu do stanu używalności jest drogie? Chodzi mi o wycenę mniej wiecej :)

Basowski
Posty: 3
Rejestracja: śr 05 wrz, 2018

śr 05 wrz, 2018

oj nie mam pojęcia ile to może kosztować, warto najlepiej zadzwonić do miejsca gdzie sprzedają takie fortepiany i zapytać ile kosztują :) Albo sprawdzić na portalach aukcyjnych. Wiem też, że w Wolinie mieszka pan, który odnawia pianina i fortepiany ale kompletnie nie znam na niego namiarów ;/

MuzycznaAnna
Posty: 16
Rejestracja: pt 31 sie, 2018

pn 10 wrz, 2018

dzięki, wpisze sobie w wujka google, może mi coś podpowie w kwestii tego pana :)

Wróć do „Fortepian”