Awatar użytkownika
KlawiszowcyPL
Administrator
Posty: 28
Rejestracja: pt 26 sty, 2007

pn 28 wrz, 2015

Kameralnie, ciepło, z poczuciem humoru, nieco nostalgicznie – tak było 9 września, kiedy to kolejny raz odwiedził na Pan Grzegorz Turnau. Nie były to pierwsze odwiedziny muzyka w naszej firmie, jednak pierwszy raz spotkanie odbyło się w nowej siedzibie. Odpowiednio przygotowany showroom, wypełnił się już przed godziną 18, na którą zaplanowany był początek przedsięwzięcia.

Impreza obyła się w ramach prezentacji nowych instrumentów klawiszowych firmy Yamaha - pianin z serii CVP 700 oraz keyboardów PSR S.

W prezentacji, po za Grzegorzem Turnauem, wziął udział także Pan Krzysztof Pająk – wybitny pianista i doskonały znawca instrumentów firmy Yamaha.

Trzeba przyznać, że nowe instrumenty Yamahy posiadają ogromne możliwości, a jakość brzmień nie pozostawia wątpliwości kto jest liderem na rynku najnowocześniejszych technologii stosowanych w muzyce. Symulacje dźwięku fortepianu, panina, organów, a nawet gitary i instrumentów dętych są niezwykle naturalne i autentyczne. ..

Czytaj całość na https://muzyczny.pl/wydarzenia/Grzegorz-Turnau-i-Krzysztof-Pajak--prezentacja-Yamahy-w-nowej-siedzibie-naszej-firmy.html

Wróć do „Muzycy, koncerty i konkursy”