nuty
Posty: 1
Rejestracja: sob 17 kwie, 2010

sob 17 kwie, 2010

Obrazek

Szkoła gry na akordeon

Autor W. Kulpowicz. Podręcznik niniejszy w obecnym wydaniu został w pewnym stopniu unowocześniony oraz uzupełniony wyborem utworów z oryginalnej literatury akordeonowej. W zasadzie przystosowany jest do użytku szkół muzycznych i ognisk muzycznych, nadaje się również jako pomoc w zdobywaniu umiejętności gry na akordeonie drogą samouctwa.

156 str. A4, miękka oprawa.

Mateusz
Posty: 39
Rejestracja: czw 29 sie, 2013

czw 29 sie, 2013

Właśnie zaczynam naukę na akordeonie i będę musiał powoli zacząć kupować jakieś materiały. Zmotytował mnie do tego jeden z uczestników ,,Mam Talent". Sądzę, że nie jestem wyjątkiem. Myślę, że ta książka pozwoli Mi się rozwinąć w tematyce nauki gry na akordeonie.

Rafal
Posty: 41
Rejestracja: czw 29 sie, 2013

ndz 01 wrz, 2013

Też oglądałem Mam Talent i owy uczestnik był niesamowity, również mnie zachęcił, jednak gram na gitarzę i nie opuszczę jej :)

nauczycielmuzyki
Sklep muzyczny
Posty: 5
Rejestracja: pn 07 lip, 2014

pn 01 gru, 2014

Bardzo fajna książka, jednak moim zdaniem nic nie zastąpi dobrego nauczyciela ;) Gdyby ktoś szukał lekcji gry na akordeonie w poznaniu to polacam tą Panią: http://www.uczymymuzyki.com.pl/team-cat ... kordeonie/

harmonik
Posty: 135
Rejestracja: sob 21 lis, 2015

sob 21 lis, 2015

nauczyciel to podstawa, ale nie zawsze ludzie warunki mają, szkoły tylko w miastach :cry:

Wróć do „Akordeon”