jasiomon
Posty: 1
Rejestracja: sob 14 gru, 2013

sob 14 gru, 2013

Witam serdecznie. Nazywam sie Bartek. Od kilku dni jestem posiadaczem Yamaha EZ-220. I potrzebuje pomocy wykwalifikowane osoby która sie zna.
Na wstępie chciałbym zaznaczyć że jestem początkujący ale ambitny i zawsze marzyłem grać na instrumencie aż znalazłem idealny dla mnie do nauki.
Mam kilka pytan co do obslugi tego sprzetu i potrzebuje poradzic sie kogos kto sie zna
Ogólnie chodzi mi o funkcje lekcji w tym instrumencie.
1. Podłączyłem Yamahe z komputerem, elegancko sterowniki sie zainstalowały
2. Zainstaowałem program Synthesia 9.0 i kupiłem licencje.
3. sciagnałem pliki midi.
4. I i tu pojawia sie problem. Chciałem pograc np walca wiedenskiego albo child in time deep purple - problem polega na tym ze ze gdy puszczam utwor w programie to instrument go zagra i podswietli klawisze ale nie moge skorzystac z funkcji lekcji. Instrument na mnie nie czeka az zagram.

Za to jak ściągnałem koledy to kolędy chodzą... ale co mam grać tylko kolędy? Zauwazyłem ze problem jest wtedy gdy utwor sklada sie z kilku instrumentów...
No i nie wiem jak to zrobic moze jakis inny program albo cos w ustawieniach?

Pokaze w ilustracjach.
Np. wezmy uwtor Dzisiaj w Betlejem(załącznik 1.)
Klikam na liste w programie i prosze moge wybrac lekcje:
Obrazek
A gdy wezme walca wiedenskiego(załacznik 2)
Obrazek
pojawia sie cos takiego i gdy klikam to co jest strzałka to wyskakuje cos takiego:
Obrazek i jak wcisne kontynuuj to konsola utwor zagra i podswietli wszystkie partie ale nie moge wybrac zadnej partii do lekcji zeby czekała na mnie.

Oba utwory sa w midi. Nie wiem w czym rzecz. Moze jakis inny program albo cos? Bardzo prosze kurka o pomoc bede wdzieczny!:)

Wróć do „Keyboard”