marecki
Posty: 15
Rejestracja: sob 17 kwie, 2010

pt 22 lip, 2011

Yamaha PSR-S550 S keyboard instrument klawiszowy (srebrny)

* 283 realistycznych brzmień instrumentów, 11 brzmień Regional, 480 brzmień XG, 14 zestawów Drum/SFX oraz 8 zestawów Regional Dr
* 16-ścieżkowy sekwencer
* Funkcja Style Creator
* 176 wbudowanych stylów akompaniamentów, zawierających 14 stylów Regional
* W pełni kompatybilny z XG

PSR-S550 odziedziczył ulepszone cechy wysokiej jakości brzmienia modeli PSR-S700/S900, ukazujące się w ulepszonej wydajności muzycznej i zwiększonej polifonii oraz wielu różnicach brzmieniowych. Dzięki 16-ścieżkowemu sekwencerowi i funkcji Style Creator, możliwości tworzenia muzyki na tym instrumencie znacznie wzrosły.

Klawiatura / Polifonia

61 klawiszy, z możliwością regulacji czułości dotyku oraz 64-nutowa polifonia
Szeroki wybór brzmień i stylów

Instrument oferuje łącznie 294 realistyczne brzmienia instrumentów (283 brzmienia na panelu, 11 brzmień Regional, 14 zestawów Drum/SFX oraz 8 zestawów Regional Drum/Percussion) oraz 176 stylów akompaniamentów (włączając w to 4 arabskie, 2 hinduskie, 2 chińskie, 2 meksykańskie, 3 latynoskie i 1 styl brazylijski), które pozwalają tworzyć unikalną muzykę regionalną i mieć jeszcze więcej frajdy i zabawy w komponowaniu muzyki.
Zadziwiająco autentyczne brzmienia

Wysokiej jakości brzmienia YAMAHA Sweet! i Cool! dają niesamowite wrażenia i niesłychanie naturalny wydźwięk. Użyj pokrętła Pitch Bend i wsłuchaj się w niesamowicie autentyczne brzmienia – szczególnie dźwięki saksofonu i trąbki pobudzą Twoją muzykę do życia!
Funkcja Style Creator

Funkcja Style Creator wspiera oryginalną produkcję stylów oraz ich edycję. Nowo dodane dźwięki Regional mogą również być użyte, czyniąc Twoją muzykę unikalną i bardziej wydajną.
W pełni kompatybilny z XG

Zapewnia więcej brzmień i ich odmian, a także większą, ekspresyjną kontrolę nad brzmieniami i efektami, zapewniając zgodność danych, także w przyszłej pracy.
Muzyczna baza danych oraz pliki zewnętrzne

Chcesz grać swoją ulubioną muzykę, ale nie jesteś pewien, które brzmienie wybrać… po prostu wybierz odpowiedni z styl z muzycznej bazy danych. Ustawienia panelu zostaną automatycznie dopasowane z idealną kombinacją brzmień i stylów! Ponadto, instrument ten pozwala na przesłanie plików muzycznej bazy danych z komputera lub na przechowanie je na urządzeniu pamięci flash USB. Piki te mogą być używane w ten sam sposób, co wewnętrzne pliki muzycznej bazy danych.

Obrazek

• 61 klawiszy - dynamika klawiatury
• Więcej nowych brzmień
• Lokalne brzmienia, zestawy perkusyjne i akompaniamenty
• Style Creator
• Music Database z możliwością dodawania ustawień
• Kolory: srebrny

wiktorb5
Posty: 1
Rejestracja: czw 08 wrz, 2011

czw 08 wrz, 2011

bardzo dobry keybaord ! Posiadam taki i jest nieziemski ! 8-) podklady są wyje....iste a nie powiem o dzwiękach np. saxofony jak prawdziwe :-D najlepszą zaletą jest to ze ma wejscie usb .Dużo ludzi pyta sei co wybrac psr 1500 czy s550 .S500 to jest prawie to samo ale s to nowa technologia a nie taka stara jak psr 1500 ten keybaord ma 6 lat ludzie a s 550 zostalo niedawno wyprodukowane noi ma lepsze style i dziwięki POLACAM!!!!!!!!!!!!!

Rudel30
Posty: 1
Rejestracja: ndz 09 paź, 2011

ndz 09 paź, 2011

Witam ja właśnie mam zamiar kupic tylko wacham się miedzy psr 2000 a psr s 550 jestem laikiem w tym wiec prosze podpowiedzcie który lepszy. Z góry dzieki za podpowieć

x24
Posty: 1
Rejestracja: pt 23 lis, 2012

czw 04 kwie, 2013

Witam :) Ja kupiłem PSR S650. Jest to podobny klawisz do S550. Jest na prawdę bardzo dobry. Jedyna rzecz, która mnie lekko irytuje to to, że importując niektóre style z wyższych modeli, basy są zbyt mocne i ogólnie styl jest sztuczny. Np. styl partypolka sprawił mi taki problem. Trochę sobie z tym poradziłem poprzez mikser wbudowany w keyboard :) ale dojdę do tego, jakie wartości muszą być ustawione :) Natomiast w niektórych stylach jest ok :) Polecam te keyboardy :)!

pianini
Posty: 22
Rejestracja: wt 22 gru, 2015

wt 22 gru, 2015

nie ma to jak flagowiec tyros, nawet używany :)
pozdrawiam

Wróć do „Recenzje”