Kacper
Posty: 2
Rejestracja: pn 15 lut, 2016

pn 15 lut, 2016

chcę kupić pianino z ważonymi klawiszami oraz z możliwością korzystania z funkcji automatycznego akompaniamentu. Co byście polecili do 2000 zł?

Holo
Posty: 129
Rejestracja: śr 02 gru, 2015

wt 16 lut, 2016

Dobrze gdybyś określił czy szukasz wśród nowych czy używanych egzemplarzy. Do dwójki z nowych to za dużego wyboru nie będziesz miał, a najrozsądniej chyba wypada CDP-230. Kosztuje w okolicach 2k, posiada naprawdę pokaźny bank brzmień i rytmów, no i masz pełnowymiarową ważoną klawiaturę.

Kacper
Posty: 2
Rejestracja: pn 15 lut, 2016

wt 23 lut, 2016

Coś z nowszych produkcji by mnie interesowało, myślałem o nowym ale wiem że z tym budżetem będzie ciężko. Może coś lekko używanego, ale nie straszy jak 2 lata.

pianini
Posty: 22
Rejestracja: wt 22 gru, 2015

śr 24 lut, 2016

Ciężko będzie Ci kupić roczny czy dwuletni instrument w atrakcyjnej cenie. Chyba, że trafisz akurat na kogoś kto kupił i mu nie pod-pasował, i chce o tym jak najszybciej zapomnieć :) Z nowych to te CDP-230 jest najlepszym rozwiązaniem, choć ja osobiście wolał bym coś z serii privia, ale to już inna półka cenowa.

brian
Moderator
Posty: 422
Rejestracja: pt 29 maja, 2015

pt 26 lut, 2016

Jakiś czas temu przekonałem się do marki Samick. Okazuje się, że robią wspaniały sprzęt, tylko nie tk drogi, więc to może wydawać się podejrzane. Polecam ten model
https://muzyczny.pl/153962_Samick-DCP-8 ... -lawa.html
Wygląda na to, że spełnia oczekiwania. :)

pianini
Posty: 22
Rejestracja: wt 22 gru, 2015

pn 07 mar, 2016

Z opisu i wyglądu owszem całkiem nieźle to wygląda, ale jednak ja bym doradzał coś bardziej markowego. Poza tym ten Samick chyba jednak nie dysponuje funkcjami keyboardu. Z nowych do 2 tys dużego wyboru nie ma i chyba najlepszym wyborem w tej półce cenowej jest CDP-230.

matman
Posty: 14
Rejestracja: ndz 08 lis, 2015

pt 15 kwie, 2016

Zagraj coś z barwą pianina na tym CDP-230 na wbudowanych głośnikach. Dźwięk kiepski, plastikowy. Chciałem kupić tego Casio, ale dużo lepsze piano (dźwięk) ma mój keyboard Yamaha PSR-E443.

pianini
Posty: 22
Rejestracja: wt 22 gru, 2015

śr 20 kwie, 2016

Mowa jest o pianinie z funkcjami keyboardu do 2k, a w tej cenie niema lepszej opcji od tego cdp chyba, że coś z używanych. Brzmienie, to oczywiście kwestia gustu, ale jest zdecydowanie lepsze niż w tym keyboardzie.

Wróć do „Pianino”