LaboratoriumMuzyki
Posty: 1
Rejestracja: czw 20 sie, 2015

pn 01 maja, 2017

Lekcje prowadzone są przez Rafała Sadowskiego - czynnie grającego, koncertującego muzyka, laureata konkursu "Kupa wyobraźni", autora wielu utworów i akompaniatora min. na Ogólnopolskim Przeglądzie Muzyki Filmowej w Warszawie, a przede wszystkim człowieka wyjątkowo otwartego, zaangażowanego, pogodnego i skupionego na potrzebach swoich podopiecznych.
Zajęcia prowadzone w bezstresowej atmosferze, w pomieszczeniu idealnie nadającym się do grania. Na zajęciach tworzone są nagrania audio, video. Instruktorzy innych instrumentów współpracują ze sobą, co daje możliwości grania z innymi muzykami w zespołach, organizowania koncertów. Daje to za niezbędną i niepowtarzalną szansę na kompletny rozwój muzyczny.

Zajęcia gry na pianinie kierowane są dla osób w dowolnym wieku, które posiadają podstawowe poczucie rytmu oraz motywację do gry.
Zapraszamy na zajęcia, nie będziecie zawiedzeni.
tel. 538 011 696
Lekcje gry na pianinie odbywają się na terenie Warszawy
ul. Korkowa 23, Warszawa Wawer / Praga Południe

Pierwsza demonstracyjna i niezobowiązująca lekcja GRATIS

info@laboratorium24.com.pl
http://laboratorium24.com.pl/

Koszt lekcji 45 min to 50zł*

* podana cena dotyczy lekcji 45 minutowej w pakiecie L (3 lekcje tygodniowo), w przypadku, gdy w miesiącu przypada 15 lekcji (pracujemy w oparciu o regularny terminarz tygodniowy). Wszystkie szczegóły na http://laboratorium24.com.pl/ lub pod numerem telefonu 538011696

Wróć do „Szukam nauczyciela / Udzielę lekcji”