bary
Posty: 1
Rejestracja: czw 16 lut, 2017

czw 16 lut, 2017

Witam,
mam okazję kupić półroczne casio px-160 za 2000 zł razem ze statywem i potrójną listwą od gościa, którego córka się rozmyśliła z dalszą edukacją. Czy to dobra cena za ten model?

Holo
Posty: 129
Rejestracja: śr 02 gru, 2015

czw 16 lut, 2017

Pół roku to niewiele, wiec jeżeli instrument był użytkowany jak należy i niema jakiś zewnętrznych oznak złego traktowania, wszystko działa, to jest dobra cena. Nowy ze sklepu kosztuje ponad 2500 zł, do tego listwa pedałowa i statyw to koszt ok. 400 zł, razem prawie 3k, więc się opłaca. Seria privia ma przyzwoite brzmienie i dobrą klawiaturę, więc powinieneś być zadowolony. Do tego zostaje Ci jeszcze 2,5 roku gwarancji.

Raczkovic
Posty: 3
Rejestracja: pt 17 lut, 2017

pt 17 lut, 2017

Mam pytanie wiecie może coś o syntezatorze Yamaha mx49 ? Planuje ograć taki sprzęt ale nigdy nie miałem syntezatora i nie wiem w czym wybierać ,obecnie posiadam yamahe psr e313 ale potrzebuję czegoś bardziej zaawansowanego idę bardziej w kierunku muzyki elektro , techno a moja pska się do tego nie nadaje :\ jeśli jest ktoś kto wie coś o syntezatorach jego dobra rada będzie dla mnie na wagę złota .Pozdrawiam ! :)

muzyk
Posty: 34
Rejestracja: ndz 24 kwie, 2016

pn 20 lut, 2017

Trochę nie w tym dziale się znalazłeś, ale skoro tu trafiłeś to doprecyzuj co chcesz wiedzieć o tym mx i czy 49 klawiszy Ci wystarczy? A najlepiej napisz na czym Ci najbardziej zależy w instrumencie, określ budżet to Ci odpowiem czy ta yamaha udźwignie temat.

Wróć do „Pianino”