nn45
Posty: 2
Rejestracja: pn 06 cze, 2016

pn 06 cze, 2016

Witam,
Czy warto kupić keyboard Yamaha PSR E343 za 570 zł + 40 zł przesyłka? Sprzęt jest używany, posiada gwarancję do stycznia 2017 roku. W zestawie z nim znajduje się statyw oraz pedał sustain (słabej jakości, nowy można kupić za 35 zł). Pytam Was, bo sam średnio orientuję się w tym temacie, a nie chcę przepłacić. ;-)
Jestem początkującym "graczem", dopiero się uczę -> wracam do gry po trzy letniej przerwie. Odnośnie tego jakie rodzaje muzyki będę grał (próbował grać :D ) - podstawowo coś klasycznego, jakieś happysady, Coldplaye, Comy i inne utwory rockowych kapeli i zdecydowanie rzadziej (bo nienawidzę) disco polo - mam w rodzinie sporo maniaków tego czegoś... :oops:

Proszę o szybką odpowiedź.

Pozdrawiam

polmo
Posty: 20
Rejestracja: czw 21 kwie, 2016

wt 07 cze, 2016

Stanowczo zbyt wygórowana cena jak za używany instrument tej klasy. To jest ponad sześć paczek i nie ma znaczenia czy używany był rok czy trzy lata. Jeżeli już bym miał takie ciśnienie na ten model, to bym dołożył stówkę i by mi nówkę sztukę przysłali przez nikogo nietykaną. Ale uważam, że można by było coś lepszego znaleźć.

nn45
Posty: 2
Rejestracja: pn 06 cze, 2016

wt 07 cze, 2016

To co propnujesz? Kupować E343 nowy, czy polecasz jakiś inny uzywany model w podobnej cenie?

polmo
Posty: 20
Rejestracja: czw 21 kwie, 2016

śr 08 cze, 2016

Zakroiłeś taki budżet, że ciężko znaleźć idealne rozwiązanie. Jeżeli już bym szukał wśród używanych to w śród takich, które są bardziej rozbudowane i dają większe możliwości. Ja mam wk-6600, ale nowy kosztuje półtoraka i ciężko mi stwierdzić za ile można by było taki z drugiej ręki kupić. Chyba, że dołożysz do swojego budżetu ze dwie stówki i kupisz nowe ctk-4400. Miałem okazję pogrania na nim i naprawdę jest to bardzo fajnie brzmiący instrument.

Wróć do „Keyboard”