tobi3776
Posty: 1
Rejestracja: pt 04 lis, 2011

pt 04 lis, 2011

Witam wszystkich Forumowiczy!
Jestem nowy na tym forum, a więc mam jedno pytanko, które mnie nurtuje od pewnego czasu...
A mianowicie mam keyboard Roland em-55 ze stacją dyskietek i tu sprowadza się moje pytanie... Jak odczytać na nim style zgrane na dyskietkę, nie te seryjne, tylko takie np. zrobione pod utwór. Miał ktoś może styczność z tymi klawiszami? :cry:

andzian
Posty: 1
Rejestracja: ndz 25 gru, 2011

ndz 25 gru, 2011

Witam,
posiadam Casio CTK-4000. Nie wiem, jak przerzucić style z komputera na mój klawisz. :-(
Czy potrzebne jest do tego jakieś specjalne oprogramowanie czy coś?
Proszę o szybką odpowiedź :mrgreen:

IwPercio
Posty: 4
Rejestracja: pt 06 sty, 2012

pn 16 sty, 2012

Cześć mam problem z keyboardem
PSR - E403.
Zdjęcie -> http://www.google.pl/imgres?q=keyboard+ ... x=56&ty=41


Problem jest taki :
Chciałbym mieć na tym keyboardzie dźwięki dubstepowe.
Oglądałem film gdzie koleś ma takiego samego keyboarda, a posiada dźwięki których ja nie mam
Jak to zrobić ?
Jak to dodać na keyboard ?
http://www.youtube.com/watch?v=X-Bp1lGP ... plpp_video
Tu na tym link gostek pokazuje swój dubstep.
Pposiadam taki sam keyboard, ale jak to zrobić?!



Kto mi pomoże i będzie działać nagroda to doładowanie konta telefonu za 10zł

bartekkoza
Posty: 1
Rejestracja: śr 15 lut, 2012

śr 15 lut, 2012

Witam. Posiadam Rolanda E-09 i grywam na nim. Jednak zaczynam grywać na imprezach, i chciałbym wgrać jakieś nowe style. Czy jest w ogóle możliwość wgrania styli do tego keyboardu? Pomocy , pilne. Z góry dzięki

guma666
Posty: 3
Rejestracja: czw 03 maja, 2012

wt 24 lip, 2012

Hej Tobi! Mam podobny model,trochę gorszy(mniej styli i tonów) ROLANDA EM-25.Też mam stację dyskietek,i z tego co się orientuję to nie można wgrywać styli.Jedynie można wgrywać pliki w formacie SMF(tak zwane MIDY):(.Ale zawsze można spróbować,ale prawdobodobnie twój keyboard nie odczyta tego formatu.Jeżeli chodzi o barwy to nie można bo nie ma jak:).Mam nadzieję,że ci pomogłem.

Wróć do „Keyboard”