MaximusT2
Posty: 3
Rejestracja: wt 30 kwie, 2019

wt 30 kwie, 2019

Witam, to mój pierwszy post na tym forum. Zacznę od tego że gram repertuar różny od klimatów rockowych przez różne disco, ale głównie wszelki rock oraz starsze klimaty, oraz zdarzają się drobne chałtury, bardzo rzadko klasyka i jazz. Posiadam już Yamahe Tyrosa 2 lecz brakuje mi ważonej klawiatury (pełnej), oraz dość mocno brakuje mi "ognia", masywnych ciemnych agresywnych leadów oraz mięsistych syntetyków, el.piana też by się przydały. Zależałoby mi też na dobrym klasycznym pianie. Zwracam się z prośbą o doradzenie modelu klawisza. Interesowałby mnie raczej syntezator z ważoną klawiaturą 88 posiadającą właśnie takie brzmienia. Budżet to około 3500-4000zł lecz może być i większy, a i zaoszczędzonymi pieniędzmi nie pogardzę w razie czego. Dość mocno w głowie zamącił mi Korg Triton Extreme 88 klawiszowy i najmocniej skłaniam się ku niemu, lecz nie wiem czy byłoby to dobre rozwiązanie.. Jestem otwarty na wszystkie marki. Zdaję sobie sprawę że ten Triton to już trochę leciwa konstrukcja ale może da sobie radę? Instrument współpracowałby też raz na jakiś czas z S80, ale głównie byłby splitowany właśnie z moim Tyrosem. Bardzo prosiłbym o poradę i z góry dziękuję :)

Wróć do „Recenzje”