bsmart
Posty: 2
Rejestracja: wt 28 sie, 2018

wt 28 sie, 2018

Witam,
bardzo prosiłbym o podpowiedzi jaki keyboard wybrać i co będzie najlepsze w cenie do 7000. Nie ukrywam, że nie jestem obecnie w temacie gdyż od kilku lat nie gram i właśnie zamierzam to wznowić. Ostatni sprzęt jaki miałem dobrych kilka lat do tyłu to PSR1500 więc ciężko mi się odnaleźć w tym co teraz jest na rynku. Zawsze obiecywałem sobie, że kiedyś kupię Tyrosa ale minęło tyle czasu, że być może na chwilę obecną to zła decyzja:)
Sprzęt ten będzie używany tylko w domu bo chciałbym pograć "dla siebie" i dodatkowo udostępnić go mojej córce którą właśnie od września zapisuję do kółka muzycznego na pianino. Wiem że zadam teraz śmieszne pytanie dla osób zajmujących się tym profesjonalnie, ale ponieważ nie mam dużej wiedzy w tym temacie, gdyż nigdy nie grywałem na weselach itp. to proszę także o podpowiedź, co powinienem zakupić aby można było również śpiewać - najlepiej z jakimś modulatorem głosu aby poprawić niektóre niedoskonałości - tutaj myślę pod kątem córki, bo ja w ogóle nie potrafię śpiewać.
Z góry dzięki za odpowiedzi

PS
proszę o info - jeżeli chodzi o tyrosa, czy będzie dla mnie odczuwalna różnica pomiędzy 2,3 a 4 i czy w ogóle jest sens brać je pod uwagę bo nie wiem jak jest obecnie, ale kiedyś na yamahe było najwięcej dostępnych styli itp.

bsmart
Posty: 2
Rejestracja: wt 28 sie, 2018

śr 29 sie, 2018

Witam ponownie,
czy mogę liczyć na czyjąś podpowiedź?
Przeglądając internet zacząłem rozważać Tyrosa 3 lub 4 albo PSR 970 lub Korg PA800, więc może jakieś drobne sugestie:)?

Wróć do „Keyboard”