Awatar użytkownika
KlawiszowcyPL
Administrator
Posty: 28
Rejestracja: pt 26 sty, 2007

śr 08 sie, 2018

Chyba każdy z nas zna to uczucie, kiedy z jakiegoś powodu nie może zasnąć, nawet pomimo ogólnego zmęczenia. Jest to frustrujące zwłaszcza wówczas, kiedy musimy wyspać się na następny dzień, ponieważ czeka nas jakieś wyjątkowe wydarzenie. Jak sobie radzić z bezsennością?

https://www.toys4boys.pl

Jeśli spotyka nas ona często, bez konkretnych powodów, warto udać się do lekarza, ponieważ takich spraw nie warto bagatelizować. Są jednak naturalne techniki, które mają udowodnione działanie w walce z bezsennością i możemy stosować je bez obaw na własną rękę. Chodzi w nich o to, aby skupić myśli na jednym czynniku i nie robić tego na siłę. Przykładem może być sytuacja, kiedy rodzice czytają dziecku książkę przez snem. Wówczas dziecko automatycznie skupia się na historii, która pobudza jego wyobraźnię, a to pomaga w zaśnięciu.

My również możemy stosować podobną technikę, na przykład słuchając audiobooków przed snem. Problem jednak może tkwić w sprzęcie jaki użyjemy do tego celu, bowiem słuchanie audiobooków na głośnikach może przeszkadzać innym domownikom, a jeśli używamy do tego celu słuchawek, przewód może plątać się w łóżku, a gdy położymy się na boku, wówczas słuchawki mogą zacząć nas uciskać, niezależnie od tego jakiej są wielkości. Jest jednak bardzo dobra alternatywa, w postaci opaski muzycznej Relaxtune.

Opaska jest bardzo lekka i bezprzewodowa, więc zakładając ją, zatapiamy się automatycznie w świat dźwięku, nie myśląc o otaczającym nas świecie. Urządzenie działa bezprzewodowo za pomocą łączności bluetooth, więc nie jesteśmy przywiązani tylko do jednego miejsca w którym możemy słuchać muzyki czy audiobooków. Konstrukcja została przemyślana w taki sposób, aby głośniki nie gniotły użytkownika kiedy leży na boku, dlatego opaski możemy używać w każdej pozycji. Opaska posiada wbudowany akumulator, który podładujemy za pomocą standardowej ładowarki USB. Do zestawu dołączono przewód tego typu, a po pełnym naładowaniu, opaska może nam służyć przez około 5 godzin, więc możemy korzystać z jej funkcji nawet podczas dłuższej podróży pociągiem.

https://www.toys4boys.pl/muzyczna-opask ... m9353.html

Wróć do „Hyde Park”