Madagaskar
Posty: 2
Rejestracja: ndz 04 lut, 2018

ndz 04 lut, 2018

Witam wszystkich. Potrzebuję Waszej rady co do zakupu keyboard. Chciałbym kupić coś jak i do nauki dla córki tak i dla siebie gdyż kiedyś trochę grałem. Na początku wybór padł na yamaha psr e 453 ale potem trafiło propozycja na Casio wk 6600. Co byście proponowali do kwoty ok 1500 zł.
Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

harmonik
Posty: 135
Rejestracja: sob 21 lis, 2015

czw 07 cze, 2018

W tym budżecie zdecydowanie polecam Casio z serii CT-X. Jest to nowa linia keyboardów, która brzmieniem i możliwościami jest o klasę wyżej z powyższych wymienionych modeli. Zresztą proponuję samemu posłuchać takiego najtańszego modelu z tej serii, który kosztuje 1000 zł. https://www.youtube.com/watch?time_cont ... C1xL9idX9o

MuzycznaAnna
Posty: 16
Rejestracja: pt 31 sie, 2018

pt 31 sie, 2018

Ja sie nie do konca znam i w sumie to napisze o pianinie i fortepianie - słyszałam, że w Wolinie (zachodniopomorskie) pracuje pewien pan, który zajmuje się budowaniem i restaurowaniem tych sprzętów. Ma na imię Krzysiek i w sumie tylko tyle o nim wiem :D Sama szukam instrumentu dla siebie i dlatego obiło mi się to imie o ucho. Wiem też, że jego instrumenty można kupić gdzieś w Szczecinie, ale jeszcze nie wiem gdzie, jak będę coś wiedziała to dopiszę :)

Basowski
Posty: 3
Rejestracja: śr 05 wrz, 2018

śr 05 wrz, 2018

ja wiem! W Artyzie na Mieszka I-ego :)

MuzycznaAnna
Posty: 16
Rejestracja: pt 31 sie, 2018

pn 10 wrz, 2018

Prosze jaka konkretna odpowiedź, dziękuje bardzo, sprawdze sobie to na pewno :)

wiaderny
Posty: 21
Rejestracja: śr 12 kwie, 2017

pt 01 mar, 2019

W budżecie do 1,5k zdecydowanie najlepszą opcją jest casio ct-x3000. Jest to keyboard z bardzo realistycznym brzmieniem instrumentów akustycznych, zwłaszcza piana są świetnie zrobione. Poza tym może być wykorzystany jako stacja robocza do tworzenia swoich utworów i aranży.

Wróć do „Recenzje”