silentneuf
Posty: 1
Rejestracja: czw 16 lis, 2017

czw 16 lis, 2017

Dzień Dobry wszystkim Forumowiczom ;)

Jak większość ( a może tylko Ja :) staję przed wyborem keybord'u dla 12 letniego syna ( sam muzyką zajmowałem się 15 lat ;) znam dobrze maszyny Korg, Akai, Pioneer, Technics, Numark ;) i które zawsze będę polecał jako stary już emerytowany DJ ;) Ale do rzeczy ;) Po wstępnej selekcji Cenowej ;) wybrałem trzy maszyny ;)
Zastanawiam się nad Casio oraz Yamaha .
z Casio : WK-6600 , CTK-6200
Yamaha: PSR-E453
Wiem że obecnie Casio zaczyna robić dobre maszyny i nie są to tylko zwykłe zabawki ..choć mogę sie mylić ;)
Do wszystkich zaawansowanych Forumowiczów zwracam się z prośbą o rzetelną poradę/ doświadczenie z danymi modelami, o ich funkcjonalność, jakość wykonania, brzmienie, o głośniki wbudowane się nie pytam bo Key będzie podłączony do Wzmacniacza a dalej wyjściem na głośniki Dali itd,itp ;) Dziękuję i życzę udanego dnia...

Madagaskar
Posty: 2
Rejestracja: ndz 04 lut, 2018

ndz 04 lut, 2018

Witam. I Co kolego wybrałeś???
Mam ten sam problem.
Jedni chwała e453 drudzy wk 6600.
Pozdrawiam

rodes
Posty: 13
Rejestracja: pt 08 gru, 2017

pn 05 lut, 2018

Moim zdaniem wszelkie opinie powinno się traktować z pewnym dystansem. Każdy ma trochę inne oczekiwania wobec instrumentu i dlatego najlepszym rozwiązaniem jest posłuchanie i przetestowanie instrumentu na żywo - osobiście. Przy zakupie nowego dobrze też brać pod uwagę takie plusy jak zaplecze serwisowe czy długość gwarancji.

Wróć do „Keyboard”