Maeostro
Posty: 1
Rejestracja: ndz 24 wrz, 2017

ndz 24 wrz, 2017

Witam,
Mam 24 lata. Próbowałem gry na gitarze, ale mimo uporu nigdy mi ten instrument nie leżał. Natomiast od zawsze czuję pasję do muzyki wydobywającej się z pianina/fortepianu/organ/keyboardu. Jestem totalnym nowicjuszem. Umiem zagrać jeden krótki prosty utwór, który nauczył mnie grać ojciec w wieku przedszkolnym na keyboardzie za 100zł. Możliwe, że to było jeszcze w latach 90, ale pamiętam go do dzisiaj. Ostatnio go grałem na lotnisku Chopin w Warszawie ;-).

Poszukuję urządzenia uniwersalnego. Chciałbym mieć możliwość zagrania różnych utworów, chociaż ostatnio słysząc to:
https://www.youtube.com/watch?v=R-HOX40vSGg
Nie wiem jakiego urządzenia szukam. Na pewno w granicach 500zł do nauki. Możliwość podłączenia słuchawek, żeby rodzina nie musiała słuchać fałszu.


Z góry dziękuję za pomoc. Proszę również o zadawanie pytań ponieważ zdaję sobie sprawę, że wielu rzeczy nie mogę wymagać od urządzenia ponieważ nie wiem, że tak owe istnieją.

Pozdrawiam!

EDYCJA:
Bądź coś co można by było podpiąć pod komputer/laptop i uczyć bezpośrednio w taki sposób:
https://www.youtube.com/watch?v=iddFrfC0YoU

Najbardziej fascynuje mnie dźwięk pianina jednak chyba chciałbym mieć możliwość przełączenia na elektryczną, charakterystyczną dla lat 80'. Mimo wszystko ilość klawiszy powinna być profesionalna - jak kolwiek to brzmi i tak, najlepiej wszystko brzmi w piano version :)

Dziękuję!


Wróć do „Keyboard”