atkins
Moderator
Posty: 127
Rejestracja: ndz 06 lip, 2014

pn 12 sty, 2015

Mikrofon mikrofonowi nie równy. Mamy mikrofony dynamiczne, pojemnościowe, są rejestratory cyfrowe, ale spotkać można też takie, których podszebuje inna grupa osób. Mowa tu o mikrofonie do beatboxu
http://hurtowniamuzyczna.pl/offer/33/14 ... #tab=tab-1
Model ten doskonale rejestruje dźwięki na różnych rejestrach i pozwala je nagłośnić lub nagrać z naturalnym dźwiękiem o wysokiej jakości. Jeżeli interesuje Cie beatbox i szukasz mikrofonu to ten model marki AKG jest dla Ciebie.
Innym nietypowym mikrofonem jest model AKG C 562 CM
http://hurtowniamuzyczna.pl/offer/341/2 ... #tab=tab-1
To urządzenie o ciekawym kształcie znakomicie sprawdza się w studio, jako mikrofon montowany w sufit, ale jego zastosowanie nie musi być muzyczne. Jego niewielkie gabaryty i wysoka jakość nagrywania sprawiają, że model ten doskonale sprawdza się jako podsłuch lub urządzenie zapewniające nam bezpieczeństwo.

atkins
Moderator
Posty: 127
Rejestracja: ndz 06 lip, 2014

pn 12 sty, 2015

Okablowanie nie jest tak prostą sprawą jak może się wydawać. Owszem, wybór kabli do instrumentu to żadna filozofia, ale jeżeli potrzebujemy okablowania w studio, wtedy musimy się liczyć z wyborem sprzętu najwyższej jakości. Taki sprzęt gwarantuje firma Adam Hall. Jeżeli prowadzisz studio lub zamierzasz je założyć, zaznajom się z ofertą tego producenta
http://hurtowniamuzyczna.pl/offer/oferta.html

atkins
Moderator
Posty: 127
Rejestracja: ndz 06 lip, 2014

wt 13 sty, 2015

W dzisiejszych czasach muzykom coraz częściej zależy na tym, by na scenie było mniej kabli. Systemy bezprzewodowe zapewniają wysoką jakość brzmienia, odporność na sprzężenia i mobilnoć. Tak samo jest w zestawach AKG wms40. Mikrofon wraz z systemem bezprzewodowym tworzą zgraną parę, która znacznie zwększy mobilność wokalisty.
http://hurtowniamuzyczna.pl/offer/115/1 ... #tab=tab-1
http://hurtowniamuzyczna.pl/offer/115/1 ... #tab=tab-1

Wróć do „Poradniki”