krolik
Posty: 2
Rejestracja: sob 03 sty, 2015

sob 03 sty, 2015

Witam, posiadam stacje robocza jak w tytule i mam problem bo jak wejde w Song to wszystkie utwory które nagralem to uruchamiaja sie na brzmieniu "piano" a nie w tym w ktorym nagralem i ZAPISALEM. Jezeli zmienie barwe w jakimkolwiek utworze to ta barwa zapisuje sie do wszystkich utworow. Nie chce narazie powracac do ustawien fabrycznych dlatego prosze o pomoc czy jest jakies inne wyjscie z tego problemu. Prosze o pomoc, pozdrawiam.

krolik
Posty: 2
Rejestracja: sob 03 sty, 2015

ndz 04 sty, 2015

Witam, nie pisze drugiego tematu tylko tutaj nabazgram. A wiec znalazlem problem. Wszedlem w "UTYLITY" nastpnie w SEQ i pozniej w OTHER i tam ustawilem LOADMIX na pozycji off. Dzisiaj wszystko wrocilo do normy tylko utwory fabryczne i kilka moich pozostalo w piano nie wiem jak przywrocic brzmienia pierwotne bez ponownego zapisywania brzmien. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy w MOX8 mozna lagodnie przejsc z jednego brzmienia w inne brzmienie bez przerywania tego pierwszego? W starym keyboardzie Yamaha mozna takie cos zrobic przechodzac z jednego banku w drugi. Piszcie jak cos wiecie na ten temat i jakk ten powyzej bo w instrukcji nie moge tego znalezc poniewaz ten klawisz moze takiego czegos nie posiadac.

Wróć do „Syntezatory”