TomaszCzerniuk
Posty: 1
Rejestracja: ndz 15 wrz, 2013

ndz 15 wrz, 2013

Witam, Szukamy klawiszowca z ambitnym podejściem do muzyki, niebojącego się wyzwań i stawiającego na ciężką prace, która oczywiście jak wiadomo popłaca. W zespole aktualnie są trzy osoby : perkusista, basista i gitarzysta, szukamy też wokalisty, przy okazji sami coś śpiewamy. Mamy salkę prób, znajduje się na Dźbowie. Gramy przede wszystkim Funk połączony z Soulem, ale nie boimy się eksperymentować i w niektórych momentach grać ciężko, z rockowym pazurem albo zapuścić sobie dobry Jazzowy chillout. Stawiamy na autentyczność, klimat i emocje.

Od Ciebie wymagamy sumienności, żyłki muzyka z pasją, „parapetu” na grywalnym poziomie, dodatkowym plusem będą fajne barwy elektrycznego pianka aka Rhodes, bądź fajne brzmienia organów czy też Synthy. Jeżeli chodzi o nagłośnienie, to mamy całkiem spoko combo akustyczne Marshalla, ma 100 w. można spokojnie się wpiąć w jego końcówkę mocy i grać =D. Mile widziane umiejętności wokalne.

A co dajemy od siebie? Przede wszystkim dużo zaangażowania, pasji, energii, chcemy też dużo koncertować, serwować rozrywkę na dobrym poziomie. A wszystko po to, żeby być lepszym zespołem i realizować swoje cele i marzenia. Mamy gotowe 15 utworów z rozpisanymi nutkami, wszystko jest przygotowane i czeka na Twoją inwencje twórczą. Dosyć gadania pora puścić jakąś muzę. \m/

https://soundcloud.com/mcowiec-band
http://www.youtube.com/channel/UCUSBHuwKYoAbO-SxT8gAdkQ
http://pl.myspace.com/mc.owiec
Wchodzisz w to? świetnie! reszty dowiesz się pod tym adresem
Tomaszczerniuk@gmail.com
albo przez telefon pod numerem 668 035 256 - Tomasz Czerniuk

Wróć do „Potrzebny muzyk / Zagram w zespole”