konrad1507
Posty: 1
Rejestracja: czw 05 sie, 2010

czw 05 sie, 2010

Witam jestem nowy, jak widać to forum nie posiada zbyt dużo użytkowników ale liczę że znajdzie się osoba która mi pomorze!
Jestem perkusistą, ale poza tym chciałbym się nauczyć grać na klawiszach, ponieważ lubię śpiewać i w swoim zespole też śpiewam więc uważam że lepiej by mi się ćwiczyło przytrzymując akordy i śpiewać.

Na początek chciałbym poprosić o jakieś ćwiczenia rozluźniające i uczące techniki gry.
Druga sprawa to taka wydrukowałem sobie jakieś akordy i są one podzielone na durowe, molowe i septymowe - jestem zielony! Które są te podstawowe, tzn. którymi mógłbym zagrać jakąś melodie!



Jestem zielony w nutach moglibyście mnie nauczyć tych podstawowych żebym mógł rozszyfrować prostą melodię?

Derry
Moderator
Posty: 68
Rejestracja: pn 17 maja, 2010

pt 06 sie, 2010

Hmm... Najłatwiej by było porozmawiać w czasie rzeczywistym. Jak masz gadu to pisz: 9601799. Jeśli nie to wysilę się postami ;-)

Mateusz
Posty: 39
Rejestracja: czw 29 sie, 2013

ndz 01 wrz, 2013

Kup sobie książkę a następnie jedź po kolei, jeżeli czegoś nie będziesz wiedzieć rozumieć odwołaj się do internetu, a jak chcesz to My ci pomożemy :)

Snake
Posty: 20
Rejestracja: wt 03 wrz, 2013

wt 03 wrz, 2013

Forum nie ma aż tak dużo użytkowników, jednak jest stała grupa, które po prostu lubi pomagać także pisz na forum :)

Derry
Moderator
Posty: 68
Rejestracja: pn 17 maja, 2010

wt 03 wrz, 2013

Mogę prosić o nie odświeżanie tematu sprzed 3 lat? :-|

Wróć do „Nauka gry dla początkujących”