maciora1892
Posty: 2
Rejestracja: sob 19 lis, 2011

sob 19 lis, 2011

Witam mam problem z swoją yamahą otóż od pewnego czasu w moim keyboardzie strasznie lubi trzeć klawisz (E1).Trzeć w sensie że nie trze o sąsiadujący klawisz tylko o coś tam w środku wcześniej czegoś takiego nie miałem.Yamaha ma niespełna miesiąc więc jest na gwarancji i chciałem się zapytać czy to normalne że klawisze będą powoli ocierać się o coś tam w środku i będzie słychać i czuć te otarcie klawisza cz jest to jakaś grubsza sprawa i oddać na gwarancje.Proszę o pomoc z góry dziękuję!.

Derry
Moderator
Posty: 68
Rejestracja: pn 17 maja, 2010

ndz 20 lis, 2011

Opisz dokładniej problem, bo nic się z tego nie dowiedziałem... Jakie tarcie? Jaki dźwięk tarcia? Czy klawisz się w jakiś sposób blokuje?

Poza tym skoro masz gwarancję to idź do sklepu i niech sami zerkną.

maciora1892
Posty: 2
Rejestracja: sob 19 lis, 2011

ndz 20 lis, 2011

Derry pisze:Opisz dokładniej problem, bo nic się z tego nie dowiedziałem... Jakie tarcie? Jaki dźwięk tarcia? Czy klawisz się w jakiś sposób blokuje?

Poza tym skoro masz gwarancję to idź do sklepu i niech sami zerkną.


pod klawiszem jest taki trzpień który naciska na tą spod spodu poduszeczkę i podczas naciskania na klawisz strasznie lubi ocierać ten trzpień o jakiś tam kant.Tylko z jednym klawiszem się tak dzieje pozostałe chodzą cichutko bez zarzutów . Nic się nie blokuje tylko tyle że trze , to słychać i jest trochę jest denerwujące i chciałem się zapytać czy to normalne bo z keyboardami miałem do czynienia tyle co nic. Jedynie co to miałem odczynienia z organami kościelnymi ale z keyboardem nigdy.Oczywiście chodzi o klawiaturę dźwiękowa tą na której gram.

Derry
Moderator
Posty: 68
Rejestracja: pn 17 maja, 2010

wt 22 lis, 2011

W takim bądź razie nie mam pojęcia, o co może chodzić. Raczej nic takiego mi się nie trafiło... Idź z tym do sklepu, niech ci to zrobią i będzie spokój ;-)

Wróć do „Keyboard”