Mathay
Posty: 1
Rejestracja: ndz 26 mar, 2017

ndz 26 mar, 2017

Witam wszystkich klawiszowców. Piszę z zapytaniem, gdzie szukam nowego instrumentu.
... Zaczynałem grę na pianinie a aktualnie gram na w. W yamaha psr e423. Gram w zespole i właściwie nie odłączam się od peavey'a kb4 który służy mi za nagłośnienie. Do tej pory nie korzystałem z programów DAW.
... Instrument służy mi do gry live ewentualnie robocze nagrywam kilka ścieżek na sam keyboard i z niego odtwarzam. Częściej podłączam swój klawisz do miksera i nagrywam grę w programie audacity.
... Poszukuję nowego instrumentu gdyż chciałbym usłyszeć lepsze brzmienie pianina, gitar, czy innych wygranych instrumentów. Podoba mi się też funkcja arpeggio i czułość klawiszy jednak z reszty raczej nie korzystam.
... Co możecie polecić?
Bardziej preferuje klawiatury 61-klawiszowe. Z półki cenowej używanych do 2000pln nowych 2500

trafiony
Posty: 39
Rejestracja: pt 10 mar, 2017

pn 27 mar, 2017

Dużo informacji podałeś, ale w strasznym nieładzie, uporządkuj je trochę i napisz przede wszystkim co chcesz grać i czego przede wszystkim oczekujesz od instrumentu. Czy ma to być typowy aranżer do grania z podkładami czy skoro wspomniałeś o DAW, ma to być klawiatura głównie do pracy z komputerem.

Wróć do „Keyboard”