hasder01
Posty: 1
Rejestracja: ndz 11 paź, 2015

ndz 11 paź, 2015

Witam - Niedawno w internecie znalazłem program Synthesia i taki mi się to spodobało, że postanowiłem kupić klawisze i samemu nauczyć się grać.
Zależy mi na tym, aby sprzęt był kompatybilny z komputerem, aby móc bez problemu korzystać z programu i aby keyboard mógł otworzyć dźwięki, identyczne do tych z Synthesii. Cena klawiszy nie powinna przekraczać 600 zł. Proszę o szybką odpowiedź.

melodia
Posty: 57
Rejestracja: pn 18 sty, 2016

wt 16 lut, 2016

Przy tym budżecie najrozsądniejszym keyboardem będzie CTK-3200 marki Casio. Instrument ten posiada dużą 48 głosową polifonię, dynamiczną klawiaturę i co najważniejsze w Twoim przypadku złącze USB midi, dzięki któremu będziesz miał pełną wymianę danych pomiędzy keyboardem a komputerem. Oprócz tego masz możliwość podłączenia dowolnego zewnętrznego źródła dźwięku, poprzez złącze Audio In. Myślę, że jest to instrument, który powinien spełnić Twoje oczekiwania.

Kalia
Posty: 5
Rejestracja: śr 09 gru, 2015

ndz 20 mar, 2016

Taki na początek to z biedronki sobie zafunduj, wyjdzie najtaniej .

harmonik
Posty: 135
Rejestracja: sob 21 lis, 2015

pn 21 mar, 2016

Raczej zakupy keyboardu w któryś z popularnych sieciówek odradzałbym. Pomijam jakość muzyczną sprzedawanych tam "instrumentów", ale jeżeli ma to być klawiatura kompatybilna z komputerem to w nich takiej możliwości nie będziesz miał. Są to typowe zabawki, pozbawione złącza umożliwiące komunikację i wymianę danych z komputerem. Nawet najprostsze modele edukacyjne serii ctk posiadają złącze usb-midi i to właśnie wśród nich najlepiej szukać.

Wróć do „Keyboard”