Olka
Posty: 1
Rejestracja: wt 01 gru, 2015

wt 01 gru, 2015

Dzień dobry,
chciałam synowi na gwiazdkę, kupić keyboard Casio Ctk-6250. Syn ma 12 lat i ostatnie coraz bardziej interesuje się muzyką. Gra trochę na gitarze, ale wspominał coś o keyboardzie. Czy to dobry instrument na początek?

harmonik
Posty: 135
Rejestracja: sob 21 lis, 2015

śr 02 gru, 2015

Jest to bardzo udany model, dobrze brzmiący i dający spore możliwości edycyjne i twórcze. Można go śmiało zaliczyć do tzw. półki keyboardów półprofesjonalnych niskobudżetowych. Jest to jedna z lepszych propozycji dla takiego 12 letniego chłopca, który z pewnością będzie oczekiwał więcej od instrumentu jak tylko wydobywanie dźwięków.

Adam
Posty: 5
Rejestracja: czw 05 lis, 2015

śr 02 gru, 2015

Zgadzam się z harmonikiem to bardzo dobry klawisz dla początkującego ale nie tylko. Ma naprawdę dobre brzmienie, dynamiczną klawiaturę ( wg mnie to bardzo ważne dla początkującego muzyka) Można do niego podpiąć mikrofon a sam keyboard do kompa dzięki USB. To daje naprawdę duże możliwości i masę zabawy Obsługa też jest dość prosta i 12 latek spokojnie poradzi sobie z obsługą

kicia
Posty: 2
Rejestracja: wt 29 wrz, 2015

śr 02 gru, 2015

Akurat ten model jest bardzo dobrym wyborem do nauki dla synka. Skoro młody ma już jakieś zacięcie muzyczne a zaczął interesować się keyboardem to casiak 6250na pewno się sprawdzi. Instrument jest bardzo przyjazny i łatwy w obsłudze. Posiada ponad 200 podkładów bardzo fajne brzmienie jest bardzo lekki i ma kozacki wyświetlacz. Myślę że ten instrument posłuży klika lat i ewentualnie żeby dalej rozwijać talent można by pomyśleć nad wyższym modelem.

pianini
Posty: 22
Rejestracja: wt 22 gru, 2015

wt 22 gru, 2015

Udany instrument, który w tej klasie należy zdecydowanie do liderów, no i jeszcze ten desing, którego nie powstydziły by się nawet najdroższe flagowce. Można spokojnie zaliczyć ten model do nowoczesnej stacji roboczej dającej ogrom możliwości twórczych.

Wróć do „Keyboard”