muchbetteroff
Posty: 1
Rejestracja: śr 11 lis, 2015

śr 11 lis, 2015

Witam, szukam porady w sprawie wyboru keyboardu. Zacząłem grać na klawiszach pół roku temu (umiem od kilku lat grać na gitarze) i szukam odpowiedniego pierwszego keyboardu, cenowo do około 1000 zł. Może być używany, chciałbym tylko żeby dobrze brzmiał i miał wejście na słuchawki, a najlepiej też do komputera. Najwięcej dobrych rzeczy słyszałem o casio i yamaha, ale nadal jestem kompletnym laikiem. Co polecacie?

Adam
Posty: 5
Rejestracja: czw 05 lis, 2015

czw 12 lis, 2015

Klawiszy nie zmieniasz co kilka tygodni , może lepiej trochę dozbierać i kupić coś lepszego. Jak już grasz trochę na gitarze to proponowałbym Ci casiaka wk 7600
Masz ponad 800 brzmień w tym świetne organy Hammonda, wszyskie brzmienia możesz edytować i dopasowywać do własnych potrzeb, możesz też dograć swoją gitarę (* lub inne intrumenty) wszystko możesz nagrywać na karę SD. do tego 100 rytmów , pomimo wielu funkcji casio jest dość proste w obsłudze Najlepiej będzie jak sam przetestujesz instrument

ksenia
Posty: 1
Rejestracja: czw 12 lis, 2015

czw 12 lis, 2015

Przy budżecie około 1000 pln ja osobiście wybrałbym Casio CTK-6250. Fajne w tym modelu jest to, że ma 16 ścieżkowy sekwencer i posiada 48 głosową polifonię, a do tego ma wszystko czego potrzeba w takim półprofesjonalnym klawiszu - AUX, arpeggiator, efekty DSP, edytor rytmów, USB. Dodatkowo naprawdę kozacko wygląda.

polmo
Posty: 20
Rejestracja: czw 21 kwie, 2016

czw 21 kwie, 2016

Ja mam wk-6600 używam go do swoich produkcji muzycznych i bardzo fajnie mi się na nim pracuje, ale to już wydatek ok 1,5k.

polmo
Posty: 20
Rejestracja: czw 21 kwie, 2016

ndz 22 maja, 2016

yamaszki są fajne, ale dopiero te powyżej 2,5 tysiąca, te tańsze raczej blado wypadały przy moim wk.

Wróć do „Keyboard”