torell
Posty: 1
Rejestracja: ndz 23 cze, 2013

ndz 23 cze, 2013

Witam,
Jakiś czas temu uczyłem się i grałem z powodzeniem na keyboardzie. Początkowo miałem jakiegoś Casio, następnie Yamahę 225, którą mam do dzisiaj. Jednak przez jakieś 10 lat nie grałem (może 2 razy w roku coś tam pobrzękałem sobie). Teraz, kiedy już mam rodzinę, dzieci, myślę, że dobrze by było wrócić do gry, dlatego chciałem zakupić jakiś lepszy sprzęt i zacząć grać. Oczywiście, typowo amatorsko, na rodzinnych przyjęciach i w domu :) Obecną Yamahę zostawię dla dziecka, do nauki. Sam też pewnie będę chciał gdzieś pochodzić na korepetycje :)
Zastanawiam się nad zakupem Yamahy PSR-E433, chociaż myślę też nad modelem PSR-S650, mimo, że jest praktycznie dwa razy droższy, ale chciałbym aby sprzęt mi posłużył przynajmniej kilka lub kilkanaście lat. Zaznaczam jednak, że gra nie jest moim zajęciem zarobkowym.
Co zatem polecacie?

treader
Posty: 13
Rejestracja: ndz 14 kwie, 2013

pn 24 cze, 2013

Zdecydowanie YAMAHA PSR-E433.
Autentyczne opinie internautów o tym instrumencie: http://www.dompelenmuzyki.pl/wypozyczanie-keyboarda/
Pozdrawiam i życzę rychłego powrotu do systematycznego grania.

Rafal
Posty: 41
Rejestracja: czw 29 sie, 2013

czw 29 sie, 2013

Ja osobiście polecam model yamahe psr 323, gram na nim od kilku lat i jest wspaniały moim zdaniem. Nie wymieniłbym go na żaden inny model, chyba, że już o wiele droższe opcje.

Snake
Posty: 20
Rejestracja: wt 03 wrz, 2013

wt 03 wrz, 2013

Model YAMAHA PSR-E433 to już sprzęt wysokiej półki będziesz musiał zastanowić się, jeżeli chcesz wydawać taką porcje gotówki.

Wróć do „Keyboard”