Artistek
Posty: 1
Rejestracja: śr 07 lis, 2012

pn 12 lis, 2012

Witam

Właśnie zakupiłem KORG-a i30 HD i nie mogę rozpracować tego instrumentu.

Bardzo byłbym wdzięczny, gdyby ktoś udostępnił mi (skan, ksero) lub odsprzedał taką instrukcję w języku polskim.

Nie mogę sobie poradzić min. z obróbką plików midi. Zauważyłem, że instrument nie wyświetla tekstu we wszystkich midach, choć tekst w pliku jest (np. w VABASCO wyświetla). Co może być tego powodem ? (plik z rozszerzeniem *.mid)

Jak zapisać własne ustawienia np zmiany barw, tempa itp w pliku MIDI (obrabiać MIDI) ?
Czy instrument czyta pliki z rozszerzeniami *.mid, *.midi, *.kar ? Czy ma to wpływ na czytanie tekstu ?

Jak można obrabiać przy pomocy instrumentu style, np zapisywać brzemienia, tempo, własne nazwy itp... ?
Jak zatwierdzić zmiany ?

Zauważyłem, również, że instrument chwilami jakby nie stroił, także podczas odtwarzania plików mid.
Myślałem o wgraniu oprogramowania od nowa (obecnie wyświetla mi wersję 2.1), tylko chciałbym zrobić wcześniej kopię obecnych stylii i barw, bo poprzednik pozostawił ciekawe barwy, ale nie wiem jak ??

Jak wgrywa się nowy system i przywraca ustawienia fabryczne i jak następnie przywrócić własne barwy do banku user ?

Wiem, że to sporo pytań, jak na nowicjusza, ale może ktoś dałby radę odpowiedzieć na któreś z nich.

Bardzo proszę o pomoc !!!

Wróć do „Keyboard”