matman
Posty: 14
Rejestracja: ndz 08 lis, 2015

pt 27 lis, 2015

Chciałbym kupić mały, poręczny, mobilny keyboard, z zasilaniem bateryjnym, ze standardowymi klawiszami, max do 4 oktaw, najchętniej używany. Z nowego sprzętu to jest chyba tylko Casio CTK-240, ale szkoda mi kasy na nówkę. Czy z używek coś polecacie?

Nerd12345
Posty: 1
Rejestracja: pn 30 lis, 2015

pn 30 lis, 2015

Czesc jesli juz 4-oktawowy keyboard, a widze ze nie chcesz zbytnio wydawac pieniedzy to moze CASIO CT-400 uzywane chodza w cenie 200-250 zl . Posiada wejście słuchawkowe, 100 bitów, 100 tonów dźwiękowych oraz 15 podkładów muzycznych, ale z drugiej strony ten Ctk 240 ktory jest bardzo zblizony specyfikacja to wcale nie az taki drogi no i w dodatku nowy przy uzywanych tej skali cenowej nie wiadomo w jakim stanie doataniemy klawisz.

pianini
Posty: 22
Rejestracja: wt 22 gru, 2015

pn 28 gru, 2015

Nówka, to zawsze nówka, a z używanymi to różnie potrafi być. Wydasz dwie stówy i może się okazać po tygodniu, że znowu trzeba następne wydać. Każdy ma inne podejście do tego, ale ja osobiście jestem zwolennikiem jednak nowych instrumentów, zwłaszcza że nie mówimy tu o klawiszach za kilka tysięcy, tylko za parę stówek.

Wróć do „Keyboard”