Rolandowiec
Posty: 2
Rejestracja: śr 21 wrz, 2016

śr 21 wrz, 2016

Jak w temacie, jestem użytkownikiem już wiekowego wręcz Rolanda E-96. Super mi się na nim gra, a klawisz pomimo swoich lat jest naprawdę klasowy. Tak czy siak zostawiam go sobie bo mam do niego sentyment, ale też chcę sobie coś nowego sprawić. Myślałem o bk ale po zapoznaniu się bliżej z ta serią stwierdzam że to nie dla mnie i jeszcze mi chyba długo przyjdzie czekać na Rolanda spełniającego moje oczekiwania. Jaką byście maszynę doradzili tak do 5 000.

Holo
Posty: 129
Rejestracja: śr 02 gru, 2015

śr 21 wrz, 2016

Zgadza się E96 to klasyk pełna gębą, sam kiedyś miałem tą maszynę i bardzo fajnie to gadało. Rzeczywiście roland jakoś przysiad i nie ma w czym za bardzo wybierać. BK9 fajnie gra, ale to już wydatek ponad 6k, wszystkie pozostałe modele to nic szczególnego. Obcykaj może sobie nowe Casio MZ-X 500, który jest aranżerem z ogromnym potencjałem i możliwościami. Nie tylko świetnie brzmi, ale przede wszystkim jest instrumentem funkcyjny.

Rolandowiec
Posty: 2
Rejestracja: śr 21 wrz, 2016

pn 24 paź, 2016

BK9 trochę przy drogie roland e-a7, zupełnie mi nie podchodzi. Jak dla roland na tę chwilę nic ciekawego oferuje. Czekam, na jakiegoś nowego flagowca godnego swojej ceny.

Holo
Posty: 129
Rejestracja: śr 02 gru, 2015

pn 24 paź, 2016

a skusiłeś się już, by zobaczyć i przetestować sobie tego mz-x, bo na tą chwilę jest to w tym segmencie naprawdę ciekawa propozycja.

Wróć do „Keyboard”