bartekkrzemien
Posty: 1
Rejestracja: ndz 16 lut, 2014

ndz 16 lut, 2014

Witam. Dziś mam do zaoferowania Yamahę Tyros wraz z zestawem nagłośnieniowym TRS-MS01. Instrument w stanie bardzo dobrym, nie włóczył się po weselach! Był użytkowany tylko w domu... i jest to w 100% prawda. Tyros zamiast mechanicznego twardego dysku ma zamontowaną katrę CompactFlash , co pozwala na dużo szybszą pracę z instrumentem. Możemy momentalnie wczytywać pliki midi czy chociażby style z twardego dysku (a nie czekać jak w przypadku dysków mechanicznych, które lubiły się również zaciąć). Na karcie masa styli przerobiona przeze mnie już tak, aby dobrze brzmiała na Tyrosie 1. Są to style z wyższych modeli (Tyros 3, Tyros 4, S910) które sam przekonwertowałem dla T1. Te przerobione style to nie jest jakieś siano, które niektórzy oferują podczas sprzedaży instrumentów. Tu każda partia została obrobiona dla T1 Zajęło mi to bardzo dużo godzin ... Style te są również umieszczone na panelu instrumentu, "pod ręką". Kiedy naciśniemy przycisk preset, wtedy w kategoriach mamy fabryczne style. Kiedy naciśniemy USER/DISK, wtedy przeglądając po kategoriach mamy setki uporządkowanych wyselekcjowanych styli. Są w nich również style kupione (np. od CAMARO ). Instrument posiada zainstalowane najnowsze oprogramowanie, które umożliwia swobodną wymianę danych poprzez port USB. W pamięci instrumentu setki stworzonych przeze mnie barw na prawą rękę. Cena podlega bardzo niewielkiej negocjacji (Biorąc pod uwagę stan instrumentu, jego zawartości, a także mojej pracy poświęconej w konwersję styli, których nigdzie nie udostępniłem) . Od razu odpowiadam na najczęściej zadawane przez potencjalnych kupców pytanie :) Dlaczego sprzedaję? Po prostu chcę zacząć swoją przygodę tym razem z syntezatorami. Wszystkie dane techniczne odnośnie Tyrosa dostępne są w internecie. ODBIÓR TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBISTY! Okolice Warszawy. Pozdrawiam!

Możliwa zamiana na Yamaha MOX6 lub MOXF6

W skład zestawu wchodzi:
- Yamaha TYROS
- Głośniki TRS-MS01
- Pokrowiec na Tyrosa
- Pulpit pod nuty
- Karton na głośniki
- Instrukcja obsługi na CD

Cena: 3599zł do niewielkiej negocjacji
Telefon: 694402220
Ogłoszenie: http://tablica.pl/oferta/yamaha-tyros-x ... 1c32ccf9be

Pozdrawiam!

Wróć do „Sprzedam”