Baxter
Posty: 2
Rejestracja: wt 01 mar, 2016

wt 01 mar, 2016

Witam Wszystkich na forum

a mianowicie , poszukuje keyboardu do doszkolenia się i w przyszłym roku ruszyć z nim na imprezki :D obecnie posiadam yamahe dgx 300 , uczyłem sie na nim
ale czas na coś profesjonalnego , problem w tym że na wydanie mam 2200zł i ani grosza więcej . zależy mi na tym aby był jeszcze możliwy do gry na imprezach typu wesela , osiemnastki czy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe. mam na oku yamahe psr s710 , polifonia 128 obecnie chyba najwyższa z możliwych , całkiem ładne brzmienia z tego co sie orientuje oraz dużo styli pod konkretne utwory możliwych do ściągniecie z internetu. pytanie tylko czy nadaje sie na imprezy?? wiadomo , gdy już trochę zarobie to zmienie ją na coś lepszego typu tyros3 na przykład :D poprostu potrzebuje jej to rozpoczęcia chauturek :

Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedz
Baxter

Holo
Posty: 129
Rejestracja: śr 02 gru, 2015

pt 15 kwie, 2016

Z nowych ciężko będzie coś konkretnego znaleźć na chałturki. Używany już za ok. 2 kupisz całkiem fajny sprzęt, ale to dość leciwy sprzęt będzie, a z takim różnie może być. A miałeś może okazję poogrywania WK-7600? Jest to stosunkowo niedroga stacja robocza, która posiada niemal wszystkie potrzebne funkcję do grania na żywo. Brzmieniowo też trzyma poziom, warto się zainteresować.

Wróć do „Keyboard”