u102
Posty: 2
Rejestracja: śr 26 kwie, 2017

śr 26 kwie, 2017

Witam wszystkich serdecznie,

szukam pianina i aranżera w jednym, jak by jeszcze jakiś syntezator był w tym, to by była pełnia szczęścia, ale przede wszystkim dobra klawiatura 88 i funkcjonalny aranżer.

Gram przeważnie sam w restauracjach i zazwyczaj wykorzystuję podkłady, które sobie sam przygotowuje. Zdarza mi się jednak grać typowo pianistyczne stąd 88 klawiszy jest potrzeba.

Najważniejsze by instrument był dość lekki i miał dobre brzmienie.

harmonik
Posty: 135
Rejestracja: sob 21 lis, 2015

śr 26 kwie, 2017

Wymagania masz niemałe, ale budżet dość spory więc coś sobie podpasujesz. Czy szukasz nowego czy używanego instrumentu, bo to istotna kwestia?

u102
Posty: 2
Rejestracja: śr 26 kwie, 2017

śr 26 kwie, 2017

Instrument do pracy więc musi być na 100% pewniak, tak więc nowy, poza tym faktura do odliczenia mi się przyda :-D

wiaderny
Posty: 21
Rejestracja: śr 12 kwie, 2017

śr 26 kwie, 2017

Mój znajomy, który też chałturzy po knajpach kupił sobie PX-560. Pograłem sobie u niego trochę na tej maszynie i na prawdę ciekawy instrument warty zobaczenia. Klawiatura bardzo przyjemna, oczywiście ważona, brzmieniowo też naprawdę świetnie sobie daje radę, aż z początku byłem zaskoczony, że casio wypuściło tak zaawansowany technicznie instrument i szczerze mówiąc gdybym go nie zobaczył i nie posłuchał na żywo, to bym nie trafił w markę.

Wróć do „Pianino”