radekzradomia
Posty: 3
Rejestracja: wt 09 lut, 2016

śr 29 mar, 2017

Cześć, chcę kupić dobrze rozbudowany keyboard tak mniej więcej za ok. 4000 zł. Wykorzystywać go będę głównie do samodzielnego ogrywania imprez i tworzenia własnych styli. Przede wszystkim zależy mi na tym by łatwo można było na nim edytować style fabryczne i tworzyć własne.

harmonik
Posty: 135
Rejestracja: sob 21 lis, 2015

śr 29 mar, 2017

Mniej więcej w tej cenie będziesz miał Korga PA600, Rolanda E-A7 i Casio MZ-X500 lub tańszy MZ-X300. Jeżeli chodzi o możliwości, to chyba ten MZ-X najwięcej ich posiada więc warto na niego zwrócić uwagę. Korg w mojej ocenie jest zbyt ubogi więc raczej bym go sobie na Twoim miejscu odpuścił, natomiast w Rolandzie będziesz miał się czym pobawić, choć mi osobiście jakoś ten model nie podszedł.

radekzradomia
Posty: 3
Rejestracja: wt 09 lut, 2016

śr 12 kwie, 2017

a brzmieniowo to waszym zdaniem, który górą ?

trafiony
Posty: 39
Rejestracja: pt 10 mar, 2017

śr 12 kwie, 2017

Brzmienie jest kwestią gustu i przede wszystkim wybierz ten instrument, którego brzmienie Tobie się podoba i nie patrz na innych, choć często jest dużo zbieżności i dobre brzmienia bez względu na markę będą się prawie wszystkim podobać. Korg ma rewelacyjnie zrobione instrumenty akustyczne i tutaj czapki z głów, Roland w tym modelu moim zdaniem średnio brzmieniowo wypada, choć ma kilka naprawdę dobrych próbek, natomiast Casio moim zdaniem ma świetnie zrobione gitary. Chyba najlepiej zrobisz jak pofatygujesz się do sklepu i porównasz sobie w realu brzmienie i możliwości poszczególnych modeli.

Wróć do „Keyboard”