adas
Posty: 2
Rejestracja: śr 11 sty, 2017

śr 11 sty, 2017

Chcę kupić jakiś najprostsze i zarazem najtańsze klawisze z midi. Chcę się pobawić trochę programami muzycznymi i klawisze będą w zasadzie cały czas podpięte pod komputer. Co takiego taniego polecicie?

Holo
Posty: 129
Rejestracja: śr 02 gru, 2015

śr 11 sty, 2017

Jak cały czas klawisze będą pod kompem i mają być wykorzystywane do pracy tylko z oprogramowaniem komputerowym, to najrozsądniej i najtaniej wyjdzie kupić jakąś klawiaturę sterującą. Chyba, że zamierzasz od czasu do czasu pograć sobie też bez konieczności odpalania komputera, to w takim razie keyboard najlepiej się sprawdzi.

adas
Posty: 2
Rejestracja: śr 11 sty, 2017

śr 11 sty, 2017

Może dobrze by było mieć możliwość pogrania też bez konieczności odpalania komputera, ale te tanie keyboardy mają koszmarne brzmienie a ja więcej jak 500 może 600 zł nie zamierzam przeznaczać.

Holo
Posty: 129
Rejestracja: śr 02 gru, 2015

czw 12 sty, 2017

No niestety na naprawdę dobrze brzmiący keyboard trzeba przeznaczyć kilka tysięcy a nie kilka stówek, ale mówimy tu o instrumencie do użytku domowego a nie do występów publicznych. Chodzi o to czy nie poręczniej mieć klawisze, które jak chcemy coś sobie na szybko przegrać czy sprawdzić jakąś frazę na biegu odpalam i gram a nie całą maszynerię muszę uruchamiać. Z takimi finansami, to szukaj czegoś z budżetowej serii ctk.

Wróć do „Keyboard”