viragolo
Posty: 2
Rejestracja: czw 05 sty, 2017

czw 05 sty, 2017

Witam

Mam do sprzedania Tyrosa 2 w stanie idealnym. Klawisz nigdy nie był na żadnym weselu ani zabawie, kupiony do domu gdzie głównie sobie stał nieużywany gdyż granie na pianinie to tylko jedno z moich licznych zainteresowań :). Od dawna nie mam czasu grać więc klawisz był odpalany dosłownie kilka razy w roku.

Cały czas stoi przykryty, w ciepłym pokoju, nie ma kontaktu z kurzem ani wilgocią. Cały czas utrzymywany jest w czystości. Nie posiada żadnych, nawet najmniejszych śladów użytkowania (typu starte przyciski, wyślizgane klawisze czy rysy). Oczywiście wszystkie funkcje działają jak należy, nie było nigdy z niczym problemu.

Sprzęt był podpięty pod profesionalny mikser, nigdy nie był podpinany pod jakiś sprzęt niewiadomego pochodzenia.

Klawisz z żalem sprzedaję ale niestety spalił mi się komputer a jest dla mnie ważniejszy, muszę zmienić klawisz na tańszy i to jedyny powód sprzedaży.

Klawisz do oglądnięcia w Lewinie Brzeskim, woj. opolskie. Stan - jak nówka :)

Cena - 3700 zł !

Kontakt - 669 071 046 lub PW

Zapraszam do zakupu, naprawdę jest to okazja, sprzęt był bardzo szanowany gdyż miałem zamiar posiadać go do końca życia, samo życie jednak pozmieniało mi plany....

Pozdrawiam
Michał Stagrowski

viragolo
Posty: 2
Rejestracja: czw 05 sty, 2017

pn 30 sty, 2017

up

Wróć do „Sprzedam”