lolek
Posty: 2
Rejestracja: czw 01 gru, 2016

czw 01 gru, 2016

Cześć,
Mam pytanie do speców w temacie keyboardów. Planuję kupić na gwiazdkę bratu keyboard. Trochę przeglądałem już różne fora i mam już coś na oku, ale za nim co chciałbym usłyszeć jakieś propozycje od forumowiczów. Brat ma 11 lat i dotychczas gał na takich małych organkach. Fajnie mu to nawet wychodziło więc pomyślałem by może mu jakiś prawdziwy keyboard sprawić. Czekam na wasze propozycje.

harmonik
Posty: 135
Rejestracja: sob 21 lis, 2015

pt 02 gru, 2016

Przede wszystkim doprecyzuj budżet jaki chcesz na to przeznaczyć, bo rozpiętość cenowa wśród keyboardów jest ogromna i nie wiadomo czy szukasz wśród tych prostszych i zarazem tańszych keyboardów edukacyjnych, czy może wśród profesjonalnych aranżerów, których ceny zaczynają się od kilku tysięcy wzwyż.

lolek
Posty: 2
Rejestracja: czw 01 gru, 2016

pt 02 gru, 2016

Podałem w tytule

harmonik
Posty: 135
Rejestracja: sob 21 lis, 2015

pt 02 gru, 2016

No racja, tak się skoncentrowałem na Twojej treści, że o tytle zapomniałem. Jeżeli chcesz się zamknąć w tysiaku to proponowałbym zainteresować się modelem ctk-4400. Jest to keyboard edukacyjny, bardzo fajnie brzmiący (jak na tę półkę cenową) ma sporo różnych brzmień i styli do dyspozycji, oraz posiada chyba jeden z najlepiej rozwiniętych systemów lekcji, co znacznie ułatwia naukę gry zwłaszcza jak się samodzielnie uczymy.

Wróć do „Keyboard”