hans
Posty: 1
Rejestracja: czw 11 lut, 2016

czw 11 lut, 2016

Jestem zupełnym amatorem, który nie ma żadnego pojęcia o tworzeniu muzyki i wykorzystywaniu w tym celu przyrzadow wydających dźwięki. 

Ale najistotniejsze jest to, że chce zmienić ten stan rzeczy. Dlatego zwracam się z uprzejma prośbą o pomoc w wybraniu keybordu i kursu do nauki gry.

Chce go używać do coverowania.

melodia
Posty: 57
Rejestracja: pn 18 sty, 2016

śr 24 lut, 2016

Jeżeli zamierzasz samodzielnie się uczyć, to dobrze by było abyś kupił keyboard, który będzie posiadał dobrze rozwiniętą funkcję edukacyjną. Jednym z lepszych keyboardów właśnie edukacyjnych jest Casio CTK-4400. Ma pokaźny bank brzmień i rytmów oraz bardzo przyjazną w użytkowaniu funkcję lekcji, a do tego koszt jego nie przekracza tysiąca złotych..

harmonik
Posty: 135
Rejestracja: sob 21 lis, 2015

pt 15 kwie, 2016

Na początek keyboard z funkcją edukacyjną to bardzo dobre rozwiązanie. Pomoże ci przejść przez pierwsze trudności związane z nauką. Ten model o którym mówi melodia jest instrumentem godnym zainteresowania.

Gawloo
Posty: 1
Rejestracja: ndz 10 lip, 2016

ndz 10 lip, 2016

Myślę nad keyboardem do 1000 zł. Umiem korzystać z nut. Czy inwestować w w/w instrument czy coś innego mi polecacie? W grę wchodzi keyboard używany. Ważne jest aby miał dynamiczne klawisze i dobre dźwięki pianina i organ. Chce coś tańszego kupić na czas odświeżenia i nadrobienia braków. Docelowo za 2-3 lata chciałem kupić pianino yamaha arius ydp 142 po przeprowadzce do większego lokum ;)

Holo
Posty: 129
Rejestracja: śr 02 gru, 2015

śr 13 lip, 2016

2-3 lata to w cyfrowych instrumentach muzycznych sporo czasu, więc ja bym na Twoim miejscu tak daleko nie wybiegał, bo na rynku może się jeszcze dużo nowych modeli pojawić i pomijam już fakt, że w tej cenie co jest ten ydp to teraz można lepszy instrument kupić. Z używanych keyboardów w okolicach tysiaka masz w czym wybierać. Świetne brzmienia organowe w tym Hammonda znajdziesz w ctk-7200, więc może uda Ci się taki instrument z drugiej ręki kupić. Z drugiej strony jak przymierzasz się do pełnowymiarowej klawiatury, to może lepiej od razu zdecydować się na jakieś przyzwoite stage piano. Te instrumenty nie wiele miejsca zajmują, więc jak keyboard masz gdzie postawić, to i trochę więcej miejsca też z pewnością uda Ci się wygospodarować.

tomaszg
Posty: 7
Rejestracja: śr 25 cze, 2014

pn 24 paź, 2016

Do tysiąca mogę polecić te dwa
https://hurtowniamuzyczna.pl/offer/19/22481/yamaha-psr-e353.html
https://rigexpert.pl/pl/p/Casio-CTK-4400-instrument-klawiszowy/7666
A poza tym radzę wzić kilka lekcji tak na początek, albo kupić jakiś dobry podręcznik do nauki. :)

Wróć do „Keyboard”