mrowkaFK
Posty: 1
Rejestracja: ndz 29 lis, 2015

ndz 29 lis, 2015

Witam, jestem mamą 10-latki, która w tym roku rozpoczęła naukę gry na keybordzie. Do tej pory córka ćwiczyła tylko na zajęciach, ponieważ nauka idzie jej całkiem nieźle przyszedł czas na zakup własnego keyborda. Ja niestety jestem totalnym laikiem w tej sprawie - udało mi się wytypować dwa modele, którymi chyba byłybyśmy zainteresowane (używane - na nowe nas nie stać). No i stąd moje pytanie i prośba do Was, który z nich wybrać: yamaha psr-330 czy psr e-313??? A może jakiś zupełnie inny, jeśli tak to jaki? Mogę przeznaczyć na to max 500zł. Z góry dziękuję za pomoc :-)

polmo
Posty: 20
Rejestracja: czw 21 kwie, 2016

czw 21 kwie, 2016

Muszę panią zmartwić, ale za 500 zł ciężko będzie kupić w miarę rozsądny keyboard do nauki. Te co pani wymieniła, są modelami już bardzo leciwymi. Jeżeli córka rzeczywiście jest zainteresowana muzyką, to na pewno warto troszeczkę więcej w to zainwestować i na pewno bardziej by się ucieszyła z nowego niż jakiegoś używanego, który nie wiadomo jak długo jeszcze pogra. Może pomyśleć o czymś nowym i na raty kupić, które coraz częściej są z zerowym oprocentowaniem.

melodia
Posty: 57
Rejestracja: pn 18 sty, 2016

wt 05 lip, 2016

Zgadzam się z przedmówcami, że trzeba jeszcze do tego budżetu dołożyć ze trzy stówki. Z budżetowych keyboardów edukacyjnych tak do tysiąca złotych, warto zainteresować się modelem ctk-4400, który ma bardzo dobre brzmienie i najlepiej rozwinięta funkcję edukacyjną w tej klasie instrumentów.

Wróć do „Keyboard”