Tobi
Posty: 2
Rejestracja: pt 04 mar, 2016

pt 04 mar, 2016

Cześć, chcę kupić klawisz do małego zespołu, który zaczyna się tworzyć. Będzie to skład : ja na klawiszach, kolega gitara i dwie dziewczyny śpiewające. Chcemy robić swoje autorskie utwory. Zależy mi bym mógł na klawiszu zrobić sobie fajną sekcję basu i perkusji oraz żeby miał fajne brzmienia organowe. Mogę wydać na klawisza max. 1500 zł.

harmonik
Posty: 135
Rejestracja: sob 21 lis, 2015

pn 07 mar, 2016

Najlepiej by ci się do tego typu projektu sprawdził jakiś aranżer, gdzie mógłbyś w swobodny sposób tworzyć i edytować swoją sekcję rytmiczną. Tak do półtoraka fajną stacją roboczą jest WK-6600 marki Casio. Oczywiście możesz również swobodnie edytować i dopasować do swoich potrzeb te style które są już fabrycznie zainstalowane w instrumencie. Poza tym instrument posiada naprawdę pokaźny bank brzmień w tym organowe, które też możesz sobie modyfikować.

Tobi
Posty: 2
Rejestracja: pt 04 mar, 2016

sob 19 mar, 2016

A jak z nagrywaniem, czy mogę bezpośrednio podłączyć pod instrument np: mikrofon, czy gitarkę i to nagrać ?

melodia
Posty: 57
Rejestracja: pn 18 sty, 2016

ndz 20 mar, 2016

Ten model o którym mówki harmonik świetnie powinien Ci się sprawdzić. Masz w nim wejście na mikrofon i audio dzięki którym możesz bezpośrednio nagrywać. Wszystko to możesz sobie zgrać na kartę sd lub bezpośrednio na kompa.

Holo
Posty: 129
Rejestracja: śr 02 gru, 2015

pt 15 kwie, 2016

Ten WK jest naprawdę fajną stacją roboczą wartą grzechu. Z nowych nic lepszego nie kupisz, z używanych na pewno coś byś niezłego trafił, ale nigdy nie wiadomo jak nam to długo pochodzi.

Wróć do „Keyboard”