deloite
Posty: 1
Rejestracja: czw 07 sty, 2016

czw 07 sty, 2016

Z powodu zakończenia swojej kariery jako muzyk klawiszowiec zamienię na coś pożytecznego np. telefon komórkowy itp. swoją prywatną ogromną kolekcję 14.000 aranżacji - podkładów MIDI na instrumenty klawiszowe YAMAHA - ROLAND - KORG itp.( żeby była jasność , zaznaczam jeszcze raz "zamienię" nie sprzedam) . Wszystkie aranżacje zakupiłem w serwisach utworki.pl , muzyczka.pl i midiplay.pl. (to najlepsze w Polsce firmy produkujące aranżacje midi na instrumenty klawiszowe z prawem do publicznego odtwarzania). Cała moja kolekcja to zbiór wielu lat , znajdziesz w niej wszystko co potrzebne do zagrania każdej dobrej tanecznej imprezy. Proszę mi wierzyć jak obliczyłem cała kolekcja kosztowała mnie masę pieniędzy. Z racji dbania o prawa autorskie właścicieli podkładów MIDI zwyczajnie chcę moją kolekcję zamienić na coś co może mi się przyda a aranżacje usatysfakcjonują jakiegoś zapalonego klawiszowca . UWAGA ! Nie powielam swojej kolekcji , mam tylko jeden komplet w takiej formie w jakiej zakupiłem na wyżej wymienionych serwisach. Jeśli masz jakąś propozycję zamiany na coś co Tobie jest zbędne czekam na propozycję. deloite@o2.pl

Wróć do „Kupię / Zamienię”