Wyczesany
Posty: 1
Rejestracja: pn 29 cze, 2015

pn 29 cze, 2015

Witam,
jestem nowy na forum. Właściwie zarejestrowałem się tylko po to aby się dowiedzieć czy opłaca się kupić Casio CTK-496 za 350 zł do negocjacji? Jestem pasjonatem gry na klawiszach i jedyne na czym gram to aplikacje na smartfona oraz strony typu virtualpiano.net. Chciałbym wiedzieć czy to będzie dobry sprzęt do nauki. Oraz oczywiście czy nie polecacie jakiegoś innego sprzętu?

Tomek
Posty: 37
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2014

pt 10 lip, 2015

Z używanymi różnie może być, zależy jak trafisz. Sprawdź przede wszystkim czy ten model w ogóle posiada dynamiczną klawiaturę. Jeżeli ma to możesz się nad nim zastanowić, a jak nie ma, to ja na twoim miejscu z góry bym go sobie odpuścił. Poza tym zastanów się czy nie warto jednak dołożyć parę zeta i kupić sobie nowy na gwarancji. Teraz już za sześćset złotych kupisz nowe CTK-3200, instrument ten posiada dynamiczną klawiaturę oraz funkcje edukacyjną, która bardzo ułatwia pierwsze kroki w nauce gry, zwłaszcza jak będziesz samodzielnie bez wsparcia nauczyciela się uczył.

yooki
Posty: 26
Rejestracja: pn 27 paź, 2014

pt 31 lip, 2015

to fakt ctk 6200 nowe kupisz za około 600 - 700 zł, a z używkami różnie może być. Moim zdaniem ten cajsacz to bardzo przyzwoity sprzęt jak na stawienie pierwszych kroków w grze. Jego atuty to dynamiczna klawiatura oraz i co najważniejsze funkcje edukacyjne.

kusypl1
Posty: 1
Rejestracja: śr 06 sty, 2016

śr 06 sty, 2016

witam!

mam 13 lat lecz gdy miałem komunie otrzymałem właśnie tego keyboarda w prezencie uczęszczałem do szkoły muzycznej przez około 2 i pól roku. Uważam ze ten keyboard jest bardzo dobry dla początkujących od zera oraz średnio zaawansowanych polecam go a co do ceny to nie więcej niż 600 zl z podstawą. dzięki :-)

Wróć do „Keyboard”