amatorklawisza
Posty: 1
Rejestracja: śr 21 paź, 2015

śr 21 paź, 2015

Cześć :-)

Tak jak w temacie , mam zamiar zakupić nowy keyboard w granicach 1500zł-Max 200zł. Może polecacie jakieś swoje typy ?, Dodam że mam zamiar grać na róznego rodzaju imprezach (18, Wesele itd.) Myslałem na używaną Yamaha Tyros 1 ? Posiada ją ktoś jest w stanie napisac cos o niej >? Za wszystkie odpowiedzi dzięki !

sanmateo915
Posty: 15
Rejestracja: pt 25 wrz, 2015

czw 22 paź, 2015

Czesc
Napisales ze szukasz klawisza w granicach 1500 -2000 . I masz na oku Tyrosa 1 , z tym ze cena Tyrosa uzywanego na allegro wynosi od 2 800 w gore .

Hmm
Ja pocecam Ci bardzo fajny klawisz firmy Casio, ktora z biegiem lat dokonuje bardzo dobre o starannie wykonane modele .
Tym klawiszem jest. Casio Ctk 7200, ktorego cena nie przekracza 1700 zl (nowy).
Bo dobrym obeznaniu sie z klawiszem mozna naprawde wiele osiągnąc ;)

Raff
Posty: 4
Rejestracja: wt 20 paź, 2015

ndz 25 paź, 2015

sanmateo915 słuszne zwrócił uwagę na to że Tyros i to używany kosztuje więcej - a używka jak wiadomo może być w stanie różnym 8-)
Ja osobiście preferuję nowe sprzęty bo jest gwarancja i masz pewność że będzie wszystko ok.
O CTK 7200 gdzieś już czytałem, że jest faktycznie godne polecenia.
Sanmateo915 grałeś może na tych nowych modelach z 2015?

sanmateo915
Posty: 15
Rejestracja: pt 25 wrz, 2015

wt 27 paź, 2015

Raff :
Tak ;)
Co najlepsze to właśnie nie dawno odwiedziłem sklep muzyczny i taki starszy Pan grał takie ładne starsze przeboje zastanawiałem się na jakim gra instrumencie okazało się że to jest własnie Casio z kolekcji 2015 roku ;)
Co więcej ten Pan który grał na tym właśnie modelu kupił je i powiedział cytuje"NIe spodziewałem się że firma Casio ąż tak poprawiła swoje brzmienia" ;) Gdy tak z nim chwile rozmawiałem powiedział że przyszedł za jakimś rolandem ale Pan w sklepie pokazał mu właśnie nową kolekcje Casio i tak mu się spodobał ten model, że nie chciał oglądać innego ;)
W sklepie tego modelu był właśnie jeden egzemplarz i był tak uprzejmy, że jeszcze pozwolił mi na nim pograć bo nie ukrywam też byłem ciekawy jak ta nowa kolekcja brzmi i czy dużo Casio wniosło poprawek. JAk się okazuje róznica miedzy dawnym Casio a ty produkowanym w chwili obecnej jest naprawdę diametralna ;)
Polecam jeśli masz w pobliżu jakiś sklep muzyczny i bedą tam keyboardy Casio z kolekcji z 2015 r to sprawdź i przekonaj się sam ;)

brian
Moderator
Posty: 422
Rejestracja: pt 29 maja, 2015

pn 02 lis, 2015

Tyrosa można próbować kupić poniżej dwóch kawałków, ale taka okazja graniczy z cudem. No chyba, że potrafisz się świetnie targować. Najlepszą ofertą jaką dostałeś jest moim zdaniem ten Casio CTK 7200. Możesz poszukać tutaj
https://hurtowniamuzyczna.pl/offer/14/klawisze.html
albo masz tu
http://olx.pl/oferta/keyboard-casio-ctk ... 4d95789562

Wróć do „Keyboard”