nofan
Posty: 1
Rejestracja: pt 22 sie, 2014

pt 22 sie, 2014

Witam!
Gram na klawiszach od 7 lat i od niedawna gram w zespole. Zespół oferuje mi jeden keyboard: Yamahę PSR 1100. To jest jeden. Na górze mam swój - PSR E423, jednak potrzebuję czegoś lepszego zamiast tego 423. Chciałem wymienic się ze znajomym za psr 500 dopłacając trochę, ale znajomy się nie zgodził. Stąd więc pytanie. Jaki keyboard w granicach do 2000 mógłbym kupić. Możliwości mniej więcej psr 500, ale patrzyłem że chodzą one po 1300 i dlatego pomyślałem żeby trochę dołożyć i kupić coś lepszego. Co polecacie?
Z góry dziękuję
Pozdrowienia od zespołu NOFAN

Tomek
Posty: 37
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2014

wt 30 wrz, 2014

O czym ty kolego piszesz? Może pomyliły Ci się symbole, bo PSR 500 to keyboard z przed piętnastu jak nie więcej lat. Może zapomniałeś S-ki dodać do symbolu? A wracając do tematu, to powinieneś najpierw określić czego oczekujesz od instrumentu. Bo z twojego zapytania nie wiele wynika czego tak naprawdę szukasz. Z mojej oceny powiem Ci, że te nowe PSRki są mocno przereklamowane jeżeli chodzi o brzmienie. A więc skoro jak piszesz masz już jeden keyboard to na kiego Ci drugi w dodatku z podobnymi brzmieniami i funkcjami. Jeżeli zależy Ci na fajnym brzmieniu to może warto by było pomyśleć o syntezatorze a nie o keyboardzie. Ostatnio Casio wypuściło rewelacyjny syntezator XW-G1, który jest kombajnem do tworzenia własnych brzmień i nie tylko. Za nie całe dwa tysie masz nieograniczone możliwości twórcze, których żaden keyboard Ci nie da.

Wróć do „Keyboard”