Awatar użytkownika
KlawiszowcyPL
Administrator
Posty: 28
Rejestracja: pt 26 sty, 2007

pn 14 lut, 2011

Dostępna jest już nowa wersja akumulatorowego systemu nagłaśniającego CR-70 Rehard.
Popularność tego urządzenia skłoniła nas do wprowadzenia usprawnień technicznych mających na celu jeszcze bardziej ekonomiczną pracę urządzenia na zasilaniu akumulatorowym.
Obecnie czas pracy urządzenia na pełnej mocy poprawił się o ok. 20%.
Dodatkowo nowy CR-70 wyposażyliśmy w układ zabezpieczający akumulator przed całkowitym rozładowaniem w sytuacji, kiedy użytkownik zapomni go wyłączyć.
Zastosowaliśmy w nim również nowe, bardziej efektywne głośniki włoskiej firmy SICA.

http://www.box.com.pl/nowosci-aktualnos ... ehard.html

Mateusz
Posty: 39
Rejestracja: czw 29 sie, 2013

czw 29 sie, 2013

Mój zespół z nich korzysta, są niesamowite i bardzo proste w użyciu. Przy montażu nie trzeba się tak męczyć, jak z schematycznym sprzętem, który jest dostępny u nas na rynku. Niestety bardzo dużo osób w sklepach muzycznych poleca tylko i wyłącznie sprzęt, który jest niezbyt jakościowy, ale cóż liczą się pieniążki i tylko ich ludzie szukają - oczywiście nie wszyscy.

Ktoś inny korzysta na forum z tych głośników?

Rafal
Posty: 41
Rejestracja: czw 29 sie, 2013

ndz 01 wrz, 2013

Właśnie słyszałem o tej nowości i jestem właśnie chętny ją wypróbować, korzystał ktoś może z tego i wie ile mogą wytrzymać owe akumulatory ?

Mateusz
Posty: 39
Rejestracja: czw 29 sie, 2013

ndz 01 wrz, 2013

Wiesz co Rafał. Czas to około 5 godzin, jednak w rzeczywistości jest opcja nawet grania przez 6-7 godzin :)

Rafal
Posty: 41
Rejestracja: czw 29 sie, 2013

ndz 01 wrz, 2013

Mateusz pisze:Wiesz co Rafał. Czas to około 5 godzin, jednak w rzeczywistości jest opcja nawet grania przez 6-7 godzin :)


Czyli troszkę za mało jak dla mnie, poczekamy na odpowiedź innych firm i może będzie coś lepszego w dalszym czasie.

Wróć do „Sprzęt: nagłośnienie, studio, obróbka”