Derry
Moderator
Posty: 68
Rejestracja: pn 17 maja, 2010

pn 27 lut, 2012

W sumie nikt się nie interesuje losem tego forum, ale tak, gdyby ktoś tu jednak siedział...
Czyszczę działy z podwójnych wątków. Łączę to, co mogę. Inne po prostu bezwzględnie usuwam. Dzisiaj skończyłem na dziale Keyobard i kieruję się w dół.

Od tej pory podwójne wątki skończą w śmietniku, bo po prostu jestem pedantem i nie lubię 50ciu stron o tym samym. Żaden nowy użytkownik się w tym nie połapie.

Niektórzy (o ile w ogóle, ktoś to czyta) zapytaliby się, czemu tu jeszcze siedzę? Hmm... Zdeklarowałem się, to pilnuję porządku w opustoszałym mieście.

Pozdrawiam ewentualnych wytrwałych. Może kiedyś coś z Klawiszowcy.pl wyjdzie jeszcze. Nigdy nie wiadomo ;-)

EDIT:
Za przypływem weny raczej skończyłem. Nie wiem, gdzie umieścić tematy z prośbą o nuty. Chyba potem wrzucę jako ogłoszenie.

BulletProofCupid
Moderator
Posty: 6
Rejestracja: ndz 16 maja, 2010

czw 01 mar, 2012

No i winiszuję, to zaowocuje bo forum ma potencjał. Też co prawda się zobowiązałem lecz na swoje wytłumaczenie podam, że muszę chcąc nie chcąc zaliczyć maturę. Powoli da radę to rozbujać. 326 użytkowników to już niezły wynik.

Awatar użytkownika
KlawiszowcyPL
Administrator
Posty: 28
Rejestracja: pt 26 sty, 2007

pt 13 lip, 2012

stworzylem dzial NUTY w gieldzie, mozna pozwolic tam na zamieszczanei wszystkiego co z tym zwiazane

Derry
Moderator
Posty: 68
Rejestracja: pn 17 maja, 2010

czw 22 sie, 2013

Jak bd miał chwilę czasu to odkurzę. Na razie zacznę odpowiadać ludziom na tym cmentarzu :P

Derry
Moderator
Posty: 68
Rejestracja: pn 17 maja, 2010

czw 29 sie, 2013

Tylko żeby ludzie nie tworzyli 5000 tych samych tematów :p

Rafal
Posty: 41
Rejestracja: czw 29 sie, 2013

ndz 01 wrz, 2013

Ja widzę w forum jakąś nutkę na nową szanse powstania :) Od czasu do czasu ktoś coś pisze, czyli nie jest na ogół źle :)

Mateusz
Posty: 39
Rejestracja: czw 29 sie, 2013

ndz 01 wrz, 2013

Forum powoli idzie do przodu, ja widzę ciągu wzrost ruchu, trzeba być dobrej myśli, że tak zostanie :roll:

Derry
Moderator
Posty: 68
Rejestracja: pn 17 maja, 2010

pn 02 wrz, 2013

No. Wy panowie daliście mi do czytania po pracy, nie powiem xd

Wróć do „Sprawy forum”