Bachx
Posty: 1
Rejestracja: pn 13 maja, 2013

pn 13 maja, 2013

Witam.Mam 14 lat i dotychczas nie miałem styczności z żadnym instrumentem.Od pewnego czasu jednak bardzo chcę nauczyć się jednak gry na pianinie lub fortepianie. Mam jednak wątpliwości co do mojego wieku. Czy nie jest za późno na naukę (bo chęci w sumie mam) jednak zawsze gdy słyszę że naukę należy zacząć 0d 6 roku życia itp. to nwm co mam o tym myśleć. Mówię od razu że nie chcę być jakimś wielkim kompozytorem jednak że chcę nauczyć się grać na instrumencie. Chcę również dodać że nwm czy ktoś mnie przyjmie w tym wieku. Ogólnie mam spore obawy. Proszę teraz o radęczy jest sem=ns zaczynać i czy ktoś z Was może zaczynał w podobnym wieku. Pozdrawiam! :mrgreen:

Rafal
Posty: 41
Rejestracja: czw 29 sie, 2013

czw 29 sie, 2013

O jejku:/ Dlaczego ja zaczynałem w wieku 17 lat ;( Jestem skazany na porażkę..;/ Jakbym tak myślał to teraz nie grałbym weekendami w świetnym zespole muzycznym, zawsze możesz zacząć gre, jeżeli będziesz miał do tego talent to bardzo szybko załapiesz bakcyla i pójdzie Ci już z górki, a za kilka lat będą mogli się zacząć o ciebie bić :)

Mateusz
Posty: 39
Rejestracja: czw 29 sie, 2013

ndz 01 wrz, 2013

Mieć 14 lat i zaczynać to szczęście a nie porażka. Jest to bardzo młody wiek i bardzo dobry na zaczynianie czegoś nowego także polecam !

Snake
Posty: 20
Rejestracja: wt 03 wrz, 2013

wt 03 wrz, 2013

To jest już za późno na nauke i przez to nie będziesz mógł się wybić :) Oczywiście żartuje, gdzie ty żyjesz? Ludzie zaczynają w wieku 30 lat i grają bardzo dobrze!

Wróć do „Nauka gry dla początkujących”