wojt864
Posty: 1
Rejestracja: pn 23 wrz, 2013

pn 23 wrz, 2013

witam wszystkich. nie wiem czy to dobry dzial wiec jakby co prosze o przeniesienie. potrzebuje pomocy i pomyslalem ze moze na tym forum znajde kogos. otoz jestem czlonkiem zespolu i nagrywamy wlasnie demko. wszystko jest juz prawie gotowe oprocz...no wlasnie pianina/fortepianu. posiadam klawisze yamaha psr e-403 i jakkolwiek do uzytku domowego nadaja sie w zupelnosci tak do nagrania nigdy bym ich nie uzyl. (z powodu brzmienia samej barwy pianina) mam rozne wtyczki vst i niektore sa nawet spoko tyle ze nie posiadam klawiatury midi i musze wsyzstko "wklepywac" przy pomocy myszki i klawiatury. najgorsze jest to ze koszmarnie wyglada dynamika i artykulacja dzwiekow w takiej sciezce. brzmi to calkowicie nie naturalnie. mamy kilka bardzo przydatnych kontaktow(ludzie w wytworniach itp itd) ktore chcemy wykorzystac od razu po skonczeniu demka. nie chcemy wiec aby byla kicha. postanowilem wiec napisac tutaj. domyslacie sie pewnie jaka jest moja prosba :) czy jest tu ktos kto bylby w stanie nagrac nam pianino/fortepian do jednego kawalka? zalezaloby nam aby bylo to zrobione "non profit" bo nie dysponujemy jeszcze kasa :) kawalek jest w gatunku pop i jest bardzo prosty do grania. ja go gram bez problemu a jestem gitarzysta. mysle ze pro pianisci zagraja go juz po 2 przesluchaniu i calosc pojdzie banalnie szybko. sklada sie z 4 motywow (2 motywy zwrotki, refren, zakonczenie). jezeli mialby ktos troche czasu i chec aby nas wspomoc bedziemy dozgonnie wdzieczni. napisz na priv a ja przesle ci filmik video jak gram ten kawalek. pzdr i z gory dziekuje.

Wróć do „Wasza twórczość”