tomaszms
Posty: 1
Rejestracja: pt 18 mar, 2011

pt 18 mar, 2011

Witam serdecznie

Jestem autorem edytora midi i chciałbym go Panstwu zaprezentować.

MidiWorks służy do obróbki plików midi oraz karaoke, obsługuje pliki w formacie SMF0 (*.mid, *.kar). Program jest w dwóch odmianach MidiWorks 2010 i MidiWorks PA.
MidiWorks 2010 dedykowany jest dla instrumentów elektronicznych firmy YAMAHA, natomiast MidiWorks PA przeznaczony jest do pracy z instrumentami firmy KORG. Program posiada szereg funkcji i narzędzi umożliwiających obróbkę pliku midi wg własnych preferencji pod posiadany przez Ciebie instrument. Znakomicie nadaje się do masteringu, transpozycji, zmiany brzmień z GM na XG w plikach midi dla Yamaha (Sweet!, Cool!, Live!, MegaVoice!, Super Articulation!) oraz z GM na GM2 w plikach midi dla Korg (RX, DNC). Za pomocą MidiWorks niesłychanie szybko i w prosty sposób dodasz tekst karaoke do swojego pliku midi a także wydrukujesz, poprawisz, zmienisz, wyeksportujesz do pliku.
Program jest bardzo przejrzysty, jego obsługa jest niezwylke intuicyjna a co najważniejsze wsparcie techniczne, instrukcja obsługi oraz sam program jest w języku polskim.
Zapraszam na stronę:
http://www.midisoft.pl/
oraz do testowania programu:
http://www.midisoft.pl/en/zasoby/demo_s ... orks21.exe

Rafal
Posty: 41
Rejestracja: czw 29 sie, 2013

czw 29 sie, 2013

Dzięki na pewno będzie mi wkrótce potrzebny i będę mógł go przetestować. Później prześlę Ci recenzje :)

Piter12
Posty: 1
Rejestracja: sob 07 cze, 2014

ndz 25 sty, 2015

Witam.
Użytkuje ten program Midi Works GM jak również STYLE MAGIC YA i jestem MEGA zadowolony.
Programy są rewelacyjne, dziś nie wyobrażam sobie edycji midi czy tworzenia styli bez tych dwóch programów. Jestem pełen podziwu że potrafił Ktoś stworzyć polski program, o tak rozbudowanych funkcjach edycyjnych.
Teraz mój instrument brzmi profesjonalnie.

oskarito17
Posty: 1
Rejestracja: ndz 29 mar, 2015

ndz 29 mar, 2015

Witam.
Ja posiadam MIDI WORKS YA, ale nie wiem jak edytować tekst w midi. Jeżeli ktoś może mi pomóc to proszę o instrukcję.

Pozdrawiam

Wróć do „Keyboard”