Darkflower
Posty: 3
Rejestracja: wt 01 gru, 2015

wt 01 gru, 2015

Hej. Za nie długi czas chce sobie kupić keyboard. Problem w tym że nie wiem jaki. Cena około 800zl. Chcę na nim się uczyć, a później doskonalić. Nie może być byłe jaki. Zastanawiałam się nad Yamaha ez220 i PSR e 353. Nie chodzi o wygląd. Chce zasięgnąć porady ponieważ nie znam się na tym. Może są jeszcze lepsze z ta ceną? Jesli tak to piszcie. Dlatego proszę o pomoc.

Adam
Posty: 5
Rejestracja: czw 05 lis, 2015

śr 02 gru, 2015

W zbliżonej cenie mogę Ci polecić Casio ctk 5000. Już ma dynamiczną klawiaturę do tego wbudowany fajny program do samodzielnej nauki w tym ok 150 utworów do ćwiczeń. Po za tym 600 barw 200 rytmów i dużo więcej :) masz też wbudowany slot na karty i port USB więc nie ma problemu z zapisywań swoich nagrań czy z podłączeniem do kompa. Uwazam że jak na pierwszy klawisz do bardzo dobra opcja

kicia
Posty: 2
Rejestracja: wt 29 wrz, 2015

śr 02 gru, 2015

ja miałam okazję grać na CTK-3200, keyboard jak za ok 600 zł do sporo funkcji i do tego co najważniejsze sporo funkcji edukacyjnych myślę że to dobry wybór jak na początek muzykowania.

Holo
Posty: 129
Rejestracja: śr 02 gru, 2015

śr 02 gru, 2015

:?:
Ostatnio zmieniony śr 02 gru, 2015 przez Holo, łącznie zmieniany 3 razy.

Darkflower
Posty: 3
Rejestracja: wt 01 gru, 2015

śr 02 gru, 2015

A jeżeli mielibyscie wybierać między Yamaha ez 220 a PSR e 353? Proszę o dobra radę. Tak jak mowie nie znam się na tym.

Holo
Posty: 129
Rejestracja: śr 02 gru, 2015

śr 02 gru, 2015

Z używanych w tej cenie znalazł byś całkiem nieźle brzmiący keyboard, ale jeżeli szukasz wśród nowych egzemplarzy to raczej za taką kwotę wszystkie one będą brzmieć podobnie słabo. Natomiast używany powinni kupować osoby które się znają na instrumentach i nie dadzą się w trąbę zrobić, choć i tak wszystkiego nie da rady przewidzieć i Ci znawcy również wtopy zaliczają. Ja na twoim miejscu trochę bym jeszcze ten budżet wysilił i kupił ctk-4400, który kosztuje dziewięćset zeta z małym haczykiem. Jest to chyba najlepsza opcja z nowych keyboardów poniżej tysiąca złotych. Ma dobre brzmienie i sporo ciekawych i przydatnych funkcji w tym edukacyjne. Z tych dwóch o które pytasz psr jest lepszy, ale ja doradzał bym Ci jednak dorzucenie tych parę złotówek i zakup czegoś czegoś bardziej konkretnego.

Wróć do „Keyboard”